Eglučių karai: dar vieno Lietuvos miestelio žaliaskarė pretenduoja tapti gražiausia - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-12-06 12:15 RAnd photo nuotrauka

Eglučių karai: dar vieno Lietuvos miestelio žaliaskarė pretenduoja tapti gražiausia

Prieš kelias dienas portalas MIESTE.lt atkreipė dėmesį į gražuolę Širvintų eglutę, kurią žmonės ėmė tituluoti gražiausia Lietuvoje. Su mūsų portalu susisiekė ir Naujosios Akmenės gyventojai, kurie mano, kad jų žaliaskarė šįmet taip pat verta titulų.

"Ji įžiebta lapkričio 27 dieną", - informavo Vasarė Brazaitė ir atsiuntė savo miestelio Kalėdų eglutės nuotrauką

"Visi tiesiog susižavėjo ir pamatė, kiek daug darbo buvo įdėta į šios eglės dekoracijas. Neįžiebta atrodė pernelyg keista, bet žmonių nuomonė nepasikeitė. Jaunimas mano, kad per daug spalvų, o vyresni sako, kad tai gražiausia eglė mieste. Labai dėkojame dizainerei Ingai Suchodimcovienei", - kalbėjo mergina.

Ją galite pamatyti žemiau.


NAUJOSIOS AKMENĖS eglutė (RAnd photo nuotr.)

MIESTE.lt primena, pasaulio žiniasklaida atkreipė dėmesį į sostinėje esančią gražuolę Kalėdų eglę, kuri buvo įžiebta praėjusią savaitę. Tačiau jaukiame Širvintų miestelyje, esančiame 50 kilometrų už Vilniaus, esanti eglutė nenusileidžia ir pagrindinei šalies žaliaskarei.


ŠIRVINTŲ EGLĖ (Viktorijos Utkinaitės nuotr.)

Angelas ant debesies - taip būtų galima pavadinti Širvintų miestelio eglę, kuri sužavėjo šio rajono centro gyventojus ir sužadino jų pasididžiavimą gimtuoju kraštu.

"Labai graži eglutė. Manau, kad galim pasipuikuoti ir prieš didesnius Lietuvos miestus su tokia puošmena", - įsitikinusi studentė Viktorija Utkinaitė, kilusi iš Širvintų.


ŠIRVINTŲ EGLĖ (Viktorijos Utkinaitės nuotr.)

Eglė sudaryta iš kelių dalių: viena primena angelą su sparnais, o kita - debesį, ant kurio stovi puošmena. Eglutės apačioje yra įrengti keli suoliukai, kad miestelėnai galėtų pasėdėti prie Kalėdų atributo.

Apklausa: Ar daili Naujosios Akmenės eglutė?