Moterų numylėtinis kaunietis A.Michmel: "Vietų jau nebėra" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-12 11:38 ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Moterų numylėtinis kaunietis A.Michmel: "Vietų jau nebėra"

Sausio 14 d. Kaune vyks vienintelis toks renginys šiame mieste - BODYPUMP™100. Jo organizatorius, klubo "Fankas" įkūrėjas Andžejus Michmelis sako, kad vietų jau nebeliko. Susidomėjimas didžiulis, o ir pasiruošimo darbai užima daug laiko. Visame pasaulyje tuo pat metu milijonai žmonių susijungs į vieną, kad kartu patirtų pasitenkinimą ir išreikštų meilę sportui.

Gyva transliacija iš renginio Kaune bus rodoma feisbuko puslapyje. Bet kas gi tas BODYPUMP™? Tai jėgos-ištvermės treniruotė, kuri kiekvienais metais pritraukia tūkstančius aktyvistų iš viso pasaulio. Begalės sportininkų susijungs į vieną - vardan bendro tikslo. Dalyvauja JAV ir dauguma Europos šalių. "Džiugu, jog šiais metais ir Kaunas prisijungė prie šios, pasaulyje sužavėjusios milijonus,  tiesioginės ir vienu metu vykstančios treniruotės", - MIESTE.lt sakė Andžėjus.

KLUBO FANKAS nuotr.

BODYPUMP™100-  viena iš „Les Mills” programos funkcinių lieknėjimo treniruočių, padedančių greitai suformuoti, sutvirtinti ir sustiprinti visą kūną. Pirmosios tokio tipo treniruotės buvo sukurtos dar 1991 metais Philip’o Mills’o.

Tokių treniruočių metu intensyviai kartojami įvairūs judesiai ir pratimai. Programos sudarytos taip, kad efektyviai būtų deginami riebalai. 

Treniruotės metu intensyviai kartojami įvairūs judesiai. Jie parinkti neatsitiktinai, programos sudarytojai siekė itin efektyvaus riebalų deginimo ir kūno tvirtinimo. Šių pratimų metu naudojamos specialiai šiai treniruotei pritaikytos štangutės, svareliai bei platformos. BODYPUMP™rezultatai tikrai nenuvilia, neveltui ši treniruotė šiuo metu viena populiariausių.

Taigi, sporto klubas FANKAS dalijasi informacija apie greitai vyksiantį renginį ir sako, kad dėl papildomos vietos galite skambinti tel. 8 37 42 68 68, daugiau informacijos apie renginį rasite čia. Treniruotė prasidės 11 val. ir truks 1 h 30 minučių.