Netikėtai kino seanse pasirodęs J.Jankevičius pradžiugino moksleivius - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-10-04 16:09 Organizatorių nuotr.

Netikėtai kino seanse pasirodęs J.Jankevičius pradžiugino moksleivius

Šiandien pristatytą, tačiau tik penktadienį kino teatrus pasieksiančią romantinę komediją „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ pirmieji išvydo Tauragės  moksleiviai. Tokią išskirtinę dovaną padovanojo filmo kūrybinė komanda ir viename sostinės prekybos centre įsikūręs kino teatras „Multikino“.

Trečiadienio popietę filmo kūrėjų paskelbtą konkursą laimėję moksleiviai apsilankė specialiai jiems suorganizuotame naujos lietuviškos romantinės komedijos „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ išankstiniame seanse. Tiesa, prieš filmą mokiniai sulaukė netikėtos staigmenos – juos aplankė režisierius Andrius Žiurauskas ir pagrindinis aktorius Justinas Jankevičius.

„Ačiū, kad dalyvavote šiame konkurse, smagu matyti tiek daug kino mylėtojų“, - susirinkusius moksleivius sveikino J. Jankevičius. Kine debiutuojantis žinomas komikas su konkurso laimėtojais ne tik pabendravo, bet ir pasiūlė įsiamžinti nuotaikinguose kadruose.

Visai netrukus humoristui J. Jankevičiui spontaniškai kilo mintis – laimėtojus pavaišinti spragėsiais.

„Aš pats visada filmus žiūriu valgydamas spragėsius, todėl noriu ir jus visus pavaišinti“, - teigė debiutuojantis aktorius.

Filmas „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ J. Jankevičiui yra debiutas kine, todėl atlikėjas šios dienos laukė ypatingai. Šį vakarą vieni pirmųjų filmą išvys ir kviestiniai svečiai, o jau penktadienį romantinė komedija pasieks ir visus Lietuvos kino teatrus.

Prodiuserių kompanijos „Singing Fish“ kino filmas pasakos apie paskutinį romantiką žemėje ir nelabai vykusį stand-up komiką Beną, kuris įsitikinęs, kad jie su Atėne – ideali pora. Deja, taip atrodo tik jam... Kai romantiškos vakarienės restorane metu Atėnė palieka Beną, jis prisiekia, kad per septynias dienas susigrąžins didžiąją savo gyvenimo meilę. Kūrėjai žada, kad tai bus smagi romantinė komedija, kurios situacijose save atpažins kiekvienas nors kartą gyvenime beprotiškai įsimylėjęs žiūrovas.

MULTIKINO su DAILY CARD kortele 1 € nuolaida dviem bilietams į visus filmus. „Daily Card“ ketvirtadieniai, kurių metu visų filmų bilieto kaina 3,5 €, 3D filmų - 4,5 € (išskyrus išankstines premjeras). Nuolaidos nesumuojamos.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!