J. Krivickienė atvirai: "Mane gelbėja vienas dalykas...." - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-11 09:28 Elly Jurelly nuotr.

J. Krivickienė atvirai: "Mane gelbėja vienas dalykas...."

Į Seimą šį rudenį bandžiusio patekti TV prodiuserio Kristupo Krivicko (37) žmona Jurgita Krivickienė (34) daugumai atrodo kaip didžiausios kantrybės įsikūnijimas. Daugiavaikė mama prisipažino: „Šis asmenybės bruožas iš tiesų gelbsti įvairiose gyvenimo situacijose.“ Dar neseniai patyrusi didžiulius vargus, kai pasaulį išvydo neišnešiotas sūnelis, pastaruoju metu Jurgita vis dažniau šypsosi ir sako: „Mane gelbėja vienas dalykas...“

Jurgita, kaip atrodo Jūsų įprasta diena? Ar jau atsigavote po visų šeimą užpuolusių negandų?

Nuo rugsėjo pirmosios nejaučiu, kaip lekia laikas. Dukros lanko mokyklą ir darželį, ant rankų sūpuoju mažiuką.

Žinote, nesiskundžiu, nes dėl rutinos man nelieka laiko galvoti apie rūpesčius, jaučiuosi ramesnė. Rutina yra vienas tų dalykų, kurie man padėjo ištverti negandas.

 

Jums gimė neišnešiotas vaikelis, išgyvenote skausmą, o tuo metu vyras buvo užsiėmęs politine veikla – vyko rinkimų kampanija. Ar namuose netrūko vyriškos rankos, nesijautėte vieniša?

Taip, Kristupas turėjo daug darbo, bet stengiausi jį suprasti. Jis buvo su šeima, kai tik galėjo. Nesijaučiau vieniša. Man padėjo mama, kuri yra nuostabi moteris. Ja labai pasitikiu ir myliu.

Elly Jurelly nuotr.

Esate be galo moteriška, švelni. Jums nebūdinga išsišokti viešumoje. Ar to paties mokote ir savo mergaites?

Kantrybę ir moteriškumą paveldėjau iš mamos. Stengiuosi šias savybes perduoti savo vaikams. Nors... Pastaruoju metu pastebiu, kad vyriausioji panaši į mane, na, o mažiausioji – į tėtį. Paveldėjo jo charakterį.

Ji greičiau užsidega, nėra kantri. Tai žavu.

 

Ar kada nors teko susėsti su dukromis prie stalo ir joms aiškinti apie šeimos padėtį? Ar mokykloje jos nesusiduria su neigiamais bendraamžių vaikų komentarais?

Niekada. Vaikus auginame taip, kad suprastų, kuo užsiima tėtis. Kitaip tariant, vaikų mes neslepiame.

Be to, mergaitės mato tik teigiamą viešumo pusę. Kartais išvydusios save žurnalo puslapiuose juokaudamos net sako: „Mama, mes žvaigždės.“

Elly Jurelly nuotr.

Kuris iš Jūsų griežtesnis auklėjimo klausimais? Stereotipiškai įprasta manyti, kad toks dažniausiai būna tėtis...

Na, dėl auklėjimo mes su Kristupu nesiginčijame. Mūsų šeimoje sprendimai gimsta iš diskusijos. Priklauso nuo temos, kuria diskutuojame. Jei tai vaikų auklėjimas... Pavyzdžiui, su mergaitėmis dažnai sakome tėčiui, kad norime puoštis, žinote, moterys. Jis šiuo klausimu nusileidžia, tačiau kartais dėl to tenka pakovoti.

Elly Jurelly nuotr.

Jurgita, visuomet atrodote nepriekaištingai. Apie tokius žmones dažnai sakoma, kad jie pažabojo laiką. Kokia Jūsų paslaptis?

Neturiu jokių paslapčių. Dažniausiai stengdavausi išsimiegoti, tačiau pastaruoju metu šios prabangos negaliu sau leisti.

(Kiek valandų per parą miegate?) Mažai. Juk turiu kūdikį. Visiškai nesiskundžiu, nes suprantu ir jau ne pirmą kartą gyvenime sūpuoju mažylį. Manau, paprasčiausiai mano genai geri.

 

Niekada nebuvo minčių nusisamdyti auklę ir  grįžti į darbą, siekti karjeros?

Visada sakiau ir pabrėžiau, kad šeima man yra svarbiausia.

Niekada nesijaučiau pasiaukojusi, nes tai vieta, kurioje norėjau būti. Kad mano vaikus prižiūrėtų svetimas žmogus – nenoriu. Taip, galėtume daryti atranką ir jo ieškoti, tačiau tai ilgas ir klampus procesas. Jei noriu kur nors ištrūkti, man padeda artimieji.

 

Jurgita, ką galėtumėte patarti poroms, išgyvenančioms krizę? Kaip sukurti laimingus santykius?

Mano šeimoje krizių nebūna, nes jas išsprendžia vaikų buvimas. Niekada prie jų nesipykstame ir nedemonstruojame nepasitenkinimo vienas kitu.  Su Kristupu mylime vienas kitą, išklausome ir vienas kitu rūpinamės.

Ką patarčiau šeimoms, kurios dar neturi vaikučių?  Na, tuo labiau – džiaukitės vienas kitu. Manau, kiekvienai motinai ir žmonai derėtų nepamiršti tokių savybių kaip rūpestingumas, tarpusavio supratimas, meilė ir kantrybė.

 

FOTOGRAFĖS ELLY JURELLY KOMENTARAS:

„Jurgita yra moteris, apdovanota kantrybe. Gal tai įgimta, o gal įgyta. Jos namai pilni vaikiškų pėdučių, lakstančių iš kambario į kambarį, tipenimo ir tuo pat metu tylos, kai miega broliukas. Jurgitos dukros labai sumanios, geros ir padedančios mamai. Jos visos bendrauja tarsi geros draugės. Jurgita išties puikiai tvarkosi namuose, viską daro pati. Jauna moteris sugeba ir gražiai atrodyti, ir nepriekaištingai apsirengti, susidėlioti dienos darbus taip, kad liktų laiko ir vyrui. Linkiu jų šeimai darnos, gražių artėjančių švenčių ir didelio džiaugsmo, sklindančio iš mažų širdelių.“