Dėl gražaus tikslo - miela garsenybių fotosesija ir specialus renginys - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-11-16 11:06 FOTOGENIJAI nuotr.

Dėl gražaus tikslo - miela garsenybių fotosesija ir specialus renginys

Lapkričio 15 dieną kino teatre MULTIKINO vyko žinomų žmonių portretų pristatymas. "Make Up Store Lietuva" ir VšĮ “Gyvūnų gerovės iniciatyvos” organizuojamame projekte sutiko dalyvauti net šeši garsūs Lietuvos žmonės.

Kiekvienam iš jų  profesionalaus grimo pagalba, kurį atliko grimerė Elena Permogorskaya,  buvo sukurtos autenintiškos žaizdos, nuo kurių kenčia ir miršta gyvūnai kosmetikos pramonėje. Žymiai Lietuvoje fortografų komandai “Fotogenijams” Vaidas Baumila pozavo kartu su Biglių veislės šunimi, Skaiva Jasevičiūtė-Kraujalė su žiurke, Robertas Kalinkinas su pelėmis, Indrė Stonkuvienė su jūrų kiaulyte, Žydrūnas Savickas su triušiuku, o Agnė Kulitaitė su kate.


FOTOGENIJAI nuotr.

Fotosesijos metu kūrybinė komanda turėjo suvaldyti ne vieną bespurdantį gyvūnėlį. Indrė Stonkuvienė pozuodama kartu su jūrų kiaulyte turėjo ne  tik ją nulaikyti, bet ir nuraminti mažąją fotosesijos dalyvę. Vaido Baumilos fotosesijos metu globojamas Biglio veislės šuo iš tiesų įrodė, kad šuo yra geriausias žmogaus draugas ir fotosesijos metu išliko be galo ramus, draugiškas ir labai noriai pozavo prieš objektyvą. Stiliusos.lt portalo vadovė Agnė Kulitaitė sutiko fotosesijos metu įsiamžinti kartu su savo augintine Salomėja, kuri buvo tikras išbandymas fotografamas.


FOTOGENIJAI nuotr.

Projekto idėjos autoriai “Make Up Store Lietuva” inicijavo šį projektą vedami noro šviesti ir informuoti visuomenę apie “draugišką” bei “atsakingą” kosmetiką. Lietuvoje apie šią problemą kalbama labai mažai, todėl projekto kūrėjai nusprendė pirmieji prabiliti garsiai ir atkreipti visuomenės dėmesį į kas dieną naudojamą kosmetiką.

Renginio metu žmonės buvo supažindinti su kosmetikos testavimo realybe, alternatyviais bandymų metodais, gyvūnams draugiškais ir nedraugiškais prekių ženklais.


FOTOGENIJAI nuotr.

Bandymuose su gyvūnais dėl naujų kosmetikos priemonių žiaurias kančias ir mirtį patiria visi projekte įamžinti gyvūnai. Tai neturėtų būti toleruojama, nes yra etiškų būdų išbandyti ingredientus, tokių kaip bandymai mėgintuvėliuose su žmogaus ląstelėmis arba sukuriamas kompiuterinis modelis, kuris parodo realią žmogaus organizmo reakciją. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad bandymai su gyvūnais nėra tikslūs, gyvūno organizmas neatitinka žmogaus organizmo, o taip pat streso būsenoje parodoma reacija nėra adekvati, todėl tokie bandymai tampa dar labiau absurdiškais ir nepateisinamais. Sužinoti, ar jūsų naudojama kosmetika nėra testuota su gyvūnais galite apsilankę puslapyje www.atsakingakosmetika.lt.


FOTOGENIJAI nuotr.

Portretus galima išvysti  PPC Ozas kino teatro Multikino erdvės iki š.m. lapkričio 19 dienos. Vėliau jie bus perkelti į šešis Vilniaus Coffee Inn, kur bus dar dvi savaites.

"Make Up Store Lietuva" kartu su Všį “Gyvūnų gerovės iniciatyvos”  siekia skatinti žmones susimąstyti apie kasdienius įpročius ir rinktis draugįšką bei atsakingą kosmetiką.

Visas fotosesijos akimirkas įamžino Richard Feddi kūrybinė komanda:

Akimirkos iš specialaus renginio - MIESTE.lt fotogalerijoje.