Įvyko: Festivalyje “Vibelift” pribloškiantys efektai ir būrys įžymybių! - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-04-26 22:36 Eimanto Paulausko nuotr.

Įvyko: Festivalyje “Vibelift” pribloškiantys efektai ir būrys įžymybių!

Tai buvo išties įspūdingas tobulėjimo šou jaunimui - intriguojantys efektai, įspūdingas  akrobatinis renginio vedėjų – Justino Jankevičiaus ir Gabijos Skučaitės pasirodymas bei gausus būrys žymių pranešėjų, atlikėjų, šokėjų ir influencerių. 

Renginio dalyvių laukė gausus būrys žymiausių Lietuvos žmonių – net 19 pranešėjų, 13 populiarių muzikos atlikėjų, 80 šokėjų, 45 socialinių tinklų žvaigždės, Instagram paskyrose turinčios šimtus tūkstančių sekėjų.

„Vibelift“ festivalyje  savo patirtimi dalijosi -  Arūnas Valinskas, Ineta Stasiulytė,  Edvardas Žičkus, Leonardas Pobedonoscevas, Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Karolina Meschino, Orijus Gasanovas, Simona Bandita, Benediktas Gylys, Ignas Bakėjus ir kiti. 

 Festivalį organizavo judėjimas „Kūrėjų karta“ ir Socialinių mokslų kolegija.   Dalyviai ne tik klausėsi  įkvepiančių pranešimų, bet ir populiariausių Lietuvos jaunųjų atlikėjų kūrinių.

Renginio atidarymo ceremonija buvo išties įsimintina -  įspūdį sustiprino specialūs triukai, kurių atlikimui pasitelkti net kaskadininkai. Renginio vedėjai Gabija Skučaitė ir Justinas Janekvičius scenoje pasirodė visiškai naujame amplua. 

 Šiam  renginiui buvo sukurta speciali scena, kuri atspindėjo visą „Vibelift“ koncepciją ir idėją. Visam renginio turiniui perteikti ir įspūdžiui sustiprinti buvo panaudotas vienas naujausių ledinių ekranų, esančių Lietuvos rinkoje. Šviesos instaliacijas kūrė  vienas geriausių šviesos menininkų Lietuvoje Arvydas Buinauskas.

 

Karšti pasiūlymai