Išskirtinis interviu su buvusiu M.Katunskytės mylimuoju Tomu: "Ji drąsi šnekėti tik už akių" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-06-07 12:26 Asmeninio archyvo nuotr.

Išskirtinis interviu su buvusiu M.Katunskytės mylimuoju Tomu: "Ji drąsi šnekėti tik už akių"

Muzikantas Tomas Bagdonavičius intensyviai ruošiasi naujojo albumo pristatymui ir dalijasi mintimis apie muzikinės veiklos užkulisius. Seniau duetu su Monika Katunskyte dainavęs Tomas neslepia: "Monika manęs dabar vengia."

Papasakokite, kaip gyvenate? Kaip sekasi kūryboje?

Šiuo metu įrašinėju paskutinius keturis kūrinius naujam, rudenį pasirodysiančiam albumui. Turiu keletą pasiūlymų filmuotis televizijos laidose, koncertuoju lietuvių baruose Anglijoje, privačiuose renginiuose.

Ar jau nebedainuojate duetu su Monika Katunskyte?

Nebe. Kai išsiskyrėme - baigėsi ir mūsų koncertai. Ji išvažiavo į Šiaulius. Kai kuriuose suplanuotuose koncertuose padainavau vienas, kai kuriuos teko atšaukti. Man patikdavo su ja dainuoti, gerai dirbdavo.

Asmeninio archyvo nuotr.

Nebepalaikote jokių ryšių su buvusia mylimąja?

Ji vengia manęs. Kartais koncertuoju su Tikrąja Išdykėle - tuomet Monikos nebūna, nors soliniuose draugės koncertuose ji lankosi. Turbūt ji pasiskaito mano tvakaraštį, kad tik nesusitiktų (juokiasi). Na, nebuvo tas mūsų išsiskyrimas pats gražiausias. Prisimelavo, prisišnekėjo - pačiai turbūt nemalonu. Ji drąsi šnekėti tik už akių.

Ar esate pažįstami su naujuoju Monikos mylimuoju? 

Tikrai taip. Esame pažįstami kokius penkis metus. Bendrose šventėse dalyvaudavome. Draugas, draugas... draugą irgi ne iš karto pažįsti. Draugai taip nedaro. Jeigu jam gerai - tai sėkmės!

Grįžtant prie muzikinės karjeros, ką dar veikiate, kuomet neturite koncertų?

Dirbu su eskavatoriumi. Kartais būna labai daug koncertų užsakymų, kartais mažiau, tad papildomo pajamų šaltinio vis tiek reikia.

Kada artimiausiu metu būtų galima pamatyti Jus ant Lie scenos Lietuvoje?

Liepos pradžioje organizuojame pora koncertų, tačiau tikslesnių detalių dar negaliu pasakyti.