„Domino“ teatro aktoriai pasitinka ypatingai saldžią vasarą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-05-30 09:31 DOMINO teatro nuotr.

„Domino“ teatro aktoriai pasitinka ypatingai saldžią vasarą

Vienuoliktus metus profesionaliomis komedijomis visos Lietuvos žiūrovus džiuginantis „Domino“ teatras pradeda vasaros sezoną. Kaip ir kasmet, vasarą aktoriai nesiilsi – spektakliai bus rodomi ne tik Vilniuje, bet ir Kaune, Šiauliuose, Druskininkuose bei Palangoje. Teatro kolektyvas vasarą pasitinka ne tik pateikdamas daug staigmenų savo žiūrovams ir socialinių paskyrų lankytojams, bet ir su nauju šūkiu – „Saldi „Domino“ teatro vasara“.

„Labai laukiu vasaros. Ne tik dėl to, kad turėsiu darbo „Domino“ teatre, tapsiu televizijos projekto vedėju, garsinsiu reklamas, vesiu renginius, bet pasiilgau šilumos ir kelionių. Jei tik galėčiau, aš keliaučiau visą laiką. Esu suplanavęs atostogas Ispanijoje, jei pavyks, skrisiu ir į Italiją, bent savaitę norėčiau praleisti Nidoje. Savo vasarą stengiuosi suplanuoti iš anksto, domiuosi bilietų kainomis, susidėlioju darbų grafiką, kad tik pakankamai laiko liktų ir atostogoms. Šiandien jau pradedu dėlioti ir kitos vasaros atostogų planus“, – juokiasi aktorius Juozas Gaižauskas.

„Kaip aš džiaugiuosi kiekviena saulėta diena! – šūkteli aktorė Sandra Daukšaitė. – Laimei, visi mano darbai yra gana lengvai suderinami su šeimos poilsiu. Kadangi kartu su gastrolėmis važiuosiu į pajūrį, ten ir ilsėsimės. Taip pat suplanavome ir savaitės trukmės atostogas kartu su draugais. Vešimės ir vaikus – specialiai rinkomės viešbutį, kuriame būtų atrakcionų, įvairių būrelių ir užsiėmimų mažiesiems. Ši vasara bus ganėtinai intensyvi ir darbinga, man tai toks malonumas! Man užtenka kelių laisvų dienų tarpuose tarp spektaklių, filmavimų. Ilgų atostogų aš visiškai nemėgstu“.

„Vasarą aš skraidysiu, skraidysiu, skraidysiu..., – šypsosi aktorius Sakalas Uždavinys. – Rugpjūčio mėnesį organizuoju skrydį sklandytuvu nuo Baltijos iki Juodosios jūros. Kiekvieną vasarą iš Vilniaus išsikraustau gyventi į aerodromą – ten turiu savo vasaros rezidenciją. Tai nėra karališki rūmai – tiesiog kuklus, studentiškas būstas. Atostogų planai gana kuklūs – vyksiu į tarptautinį teatro festivalį Graikijoje, tuo pačiu tikiuosi ir pasižvalgyti po salą“.

Aktoriaus Juliaus Žalakevičiaus laukia darbinga vasara: „Vaidinsiu „Domino“ teatro spektakliuose, filmuosiuosi net dviejuose filmuose! Darbų galėtų būti ir mažiau, bet juk reikia uždirbti pinigus, kad vėliau juos galėčiau išleisti su šeima. Be jokios abejonės, rasiu laiko ir poilsiui. Pernai su šeima buvome Turkijoje, mums labai patiko, todėl ir šiemet grįšime į tą patį viešbutį. Labiausiai vasaros laukiu dėl vandens pramogų: man patinka maudytis jūroje, plaukti baidarėmis, prisileisti baseiną ir ten pramogauti su vaikais. Taip pat labai laukiu, kai galėsime skanauti savo užaugintų daržovių, vaisių ir uogų. Turime sodą, šiltnamį, visą vasarą valgome avietes, braškes, žemuoges ir šilauoges“.

„Domino“ teatro komanda vasarai ruošėsi labai atsakingai – kūrė naują, labai spalvingą ir žaismingą vizualą, įrašė naują vasaros sezono dainą, filmavosi vasariškame vaizdo klipe, puošė teatro erdvę. Visas naujienas galite sekti „Domino“ teatro socialinių tinklų paskyrose bei internetinėje svetainėje.

Su DAILY CARD kortele - 10% nuolaida bilietams.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!