Kaip efektyviai ištirpdyti nepageidaujamus kilogramus? - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-08 08:00 SHUTTERSTOCK nuotr.

Kaip efektyviai ištirpdyti nepageidaujamus kilogramus?

Lietuvos rinkoje siūloma daugybė priemonių ir sprendimo būdų, skirtų kūno priežiūrai bei formų tobulinimui, o liekninamosios procedūros yra ypač pageidaujamos. Prieš pradėdamas atlikti kosmetines kūno priežiūros procedūras, specialistas turi žinoti, kodėl atsirado  problemų ir jas lemiančias priežastis, apsvarstyti įvairius metodus, pasverti visus „už“ ir „prieš“ ir pirma pagalvoti, ar tai nepakenks kliento sveikatai.

Pagrindinė sąlyga – kompleksinis problemos sprendimas. Todėl būtina išklausyti kliento pageidavimus, įvertinti problemines kūno vietas, nustatyti riebalų sankaupų lokalizaciją bei celiulito stadiją, išsiaiškinti galimas problemų atsiradimo priežastis, kliento sveikatos būklę, kaip jis kūną prižiūri namuose.

SHUTTERSTOCK nuotr.

Klientui, norinčiam sulieknėti, labai svarbu parinkti metodus, kurie ne tik padėtų ištirpdyti nepageidaujamus kilogramus, bet ir nepakenktų sveikatai. Todėl estetinės kosmetologijos ir dermatologijos centro „Aestheta“ specialistai kiekvienam klientui individualiai sudaro lieknėjimo programą, į kurias įtraukia efektyviausias kūno formų korekcijos bei celiulito gydymo procedūras ir specialias kūno priežiūros priemones.

Pristatome liekninamąsias procedūras, kurios dažnai derinamos tarpusavyje siekiant gerų rezultatų

Presoterapija

Tai limfinis kūno drenažas, atliekamas aparatu, kuris veikia suspausto oro principu. Toks masažas turi limfą drenuojantį poveikį, mažina patinimus, gerina venų būklę, formuoja kūno linijas ir padeda gydyti celiulitą. Efektas išgaunamas dėl ritmiškos raumenų stimuliacijos bei limfotakos suaktyvinimo – mažėja tarpaudininis patinimas, iš organizmo pašalinami toksinai ir riebalų apykaitos (skilimo) produktai, skysčiai kūne pasiskirsto tolygiai. Presoterapija yra komfortiška, lengvai toleruojama procedūra, sėkmingai derinama su kitomis kūno modeliavimo procedūromis.

Dermomasažinis vakuumas

Tai neinvazinis saugus metodas, padedantis  dailinti, kūną, mažinti celiulitą ir stangrinti odą. Specializuotas aparatas sujungia mikromasažą ir mechaninį poveikį, todėl veikiami tiek viršutiniai odos sluoksniai, tiek poodinis riebalų sluoksnis. Gerinama kraujo ir limfos apytaka, audinių regeneracija, suardomos sąaugos tarp riebalinių ląstelių ir mažinama riebalinio audinio apimtis, todėl kūno apimtys pastebimai mažėja. 

Lipokavitacija

Tiek su presoterapija, tiek su dermomasažiniu vakuumu gali būti derinama lipokavitacija. Tai modernus ir efektyvus riebalinio audinio mažinimo metodas, kuris veikia ultragarso akustinių bangų ir infraraudonųjų spindulių principu. Suteikiamas vidinis audinių masažo efektas, pažeidžiamos riebalinių ląstelių membranos ir taip skaidomos riebalų sankaupos bei mažinamos kūno apimtys. Procedūra visiškai nesukelia skausmo, yra maloni, po jos ant odos nelieka jokių žymių.

Radijo bangos

Radijo bangos gali būti pasitelkiamos siekiant sumažinti kūno riebalų kiekį ir / ar formuojant kūną po gimdymo, greitai numetus daug svorio, nes puikiai kovoja su odos suglebimu. Radijo bangų sukuriama šiluma skatina termolipolizę, t. y. aktyvina riebalų skaidymą, dėl to koreguojama kūno forma, o dėl fibroblastų suaktyvinimo vyksta naujo kolageno ir elastino skaidulų formavimasis, taip didinamas odos stangrumas.

Mezoterapija

Estetinėms kūno procedūroms gali būti taikoma klasikinė ir frakcinė mezoterapijos, padedančios paveikti gilesnius odos sluoksnius, o klasikinės mezoterapijos atveju net ir paodį. Mezoterapijos procedūros metu naudojami sterilūs kokteiliai, kuriuose esančios medžiagos kovoja su celiulitu ir / ar riebalų sankaupomis. Suleista veiklioji medžiaga gerina mikrocirkuliaciją, mažina skysčių kaupimąsi, skatina lipolizę ir sutvirtina jungiamąjį audinį, todėl sumažėja probleminių kūno vietų apimtys,  oda tampa elastingesnė ir lygesnė. Tiesa, odai stangrinti ir strijoms naikinti efektyvesnė frakcinė mezoterapija, kurios metu naudojamas sterilus adatinis volelis. Procedūros metu oda perforuojama tankiais dūriais – sukuriami mikrokanalėliai, pro kuriuos mezoterapiniai kokteiliai pasiekia gilesnius odos sluoksnius, o padaryti nedideli pažeidimai stimuliuoja natūralų odos gijimo procesą, kuris suaktyvina odos regeneraciją, stimuliuoja kolageno ir elastino skaidulų sintezę, todėl pagerėja odos elastingumas ir stangrumas, be to, efektyviai koreguojami randai ir strijos.

Manualiniai masažai ir įvyniojimų terapija

Liekninamasis anticeliulitinis manualinis masažas atliekamas naudojant specifinius gilius bei stiprius masažo judesius, todėl veikiamas ne tik paviršinis, bet ir giluminis odos sluoksniai, skatinama medžiagų apykaita, tirpdomos riebalų sankaupos. Siekiant geresnio rezultato kartu su masažais taikomi įvyniojimai, kurie atpalaiduoja, drėkina, tuo pat metu šalindami toksinus bei šlakus, organizmą aprūpindami vitaminais ir mineralais. Be to, jie pasižymi kūno formų korekcinėmis savybėmis, celiulito  mažinimu, odos elastingumo ir stangrumo didinimu.

Kūno formoms gražinti taikomi karštieji įvyniojimai. Šildomieji, vadinamieji termoįvyniojimai plečia kraujagysles ir aktyvina kraujotaką, vyksta aktyvi riebalų skaidymo proceso stimuliacija, sukuriamas stiprus limfodrenažinis poveikis. Šiluma atveria poras ir padeda aktyviosioms medžiagoms prasiskverbti į odą. Visa tai padeda pasiekti puikių rezultatų kovojant su celiulitu ir riebalų sankaupomis, lygina ir regeneruoja odą.

Siekiant geresnio rezultato prieš įvyniojimo procedūrą atliekamas šveitimas. Atliekant šveitimą suaktyvinami odos regeneracijos procesai, stimuliuojama periferinė odos kraujotaka. Taip pašalinamos raginės ląstelės, išvalomos poros, aktyvinama kraujotaka ir medžiagų apykaitos procesai.

Vienos procedūros metu galima derinti keletą metodikų, pavyzdžiui, įvyniojimus ir masažą, lipokavitaciją ir limfinį drenažą. Norint pasiekti rezultatų, būtina atlikti 8–15 procedūrų kursą kas antrą dieną ar rečiau, atsižvelgiant į pasirinktą procedūrą bei turimą problemą. Taip pat ne mažiau svarbi priežiūra namuose. Specialios kosmetikos priemonės, kurių sudėtyje yra aktyviųjų medžiagų, turi įtakos limfotakos gerinimui, detoksikacijai, kraujagyslių sienelių stiprinimui, odos būklės gerinimui. Kremų pasiūla yra labai didelė, tačiau reikėtų žinoti, kad bet kuris kremas turi būti naudojamas kompleksiškai. O norintiems sutaupyti laiko ir pasiekti dar efektyvesnių rezultatų šiuo metu rinkoje atsirado naujovė – kūno formas modeliuojanti ir formuojanti sertifikuota „Body & Co“ kosmetinė tekstilė su kofeino mikrokapsulėmis (kelnaitės, šortai, tamprės). Stiprus kompresinis audinys vizualiai sumažina apimtis, o kofeino mikrokapsulės atlieka riebalų deginimo ir skysčių šalinimo funkciją.

Tad kompleksinių kūno priežiūros procedūrų rezultatai priklauso nuo specialisto kompetencijos ir kliento nusiteikimo laikytis rekomendacijų. Tai nelengva užduotis, reikalaujanti kliento ir specialisto bendradarbiavimo.