M. Katunskytės ir svetimo vyro drama: "Tomo šeima žino, kad jis padarė klaidą..." - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-02 10:51

M. Katunskytės ir svetimo vyro drama: "Tomo šeima žino, kad jis padarė klaidą..."

Tarp dviejų Monikų kilęs skandalas neseniai pribloškė televizijos žiūrovus. Monica Wangombe viešai apkaltino dainininkę Moniką Katunskytę nuviliojus jos vyrą Tomą. Iki tol laimingai gyvenę Londone jie išsiskyrė mat lietuvis Tomas įsimylėjo kitą. Įskaudinta moteris tada nepabūgo kreiptis į žiniasklaidą ir pasidalijo skaudžia istorija. MIESTE.lt nustebo, kai pamatė jog nepaisant nemalonių išgyvenimų Monica šventes pasitiko Lietuvoje, tad kilo dvejonių - gal pora susitaikė?

Paklausta, kodėl šventes pasitiko Lietuvoje, M. Wangombe pasakojo, kad ji nenorėjo liūdinti savo šeimos: "Negalėjau tokia rodytis tėvams. Visą laiką verkiau ir netekau daug svorio, tad nusprendžiau su drauge ir jos sūnumi šventes sutikti Lietuvoje. Mes kartu čia atvykome."

Monica, kuri patyrė  daug skausmo, kai ją paliko jos vyras sakė, kad Naujaisiais metais visiems linki ramybės, kad atleidžia savo buvusiam ir jo naujai mylimąjai. 

Anksčiau ji su MIESTE.lt pasidalijo nuotrauka, kurioje akivaizdžiai buvo užgauliojama M. Katunskytės: "Nors ji jau išskyrė mūsų šeimą, tačiau nepaliauja siuntinėjusi įvairiausių nuotraukų", - tada skundėsi Londone gyvenanti moteris.

Šventes sutikusi Kaune, kur jos draugė turi namą, Monica vėliau nuvažiavo ir pas vyro gimines į Mažeikius. Aplankė savo svainę. "Tomo šeima žino, kad jis padarė klaidą, kad gailėsis... Jie taip pat supranta, jog vėliau jau bus per vėlu. Jo teta man pasakė, kad aš visuomet jiems būsiu šeimos nare. Buvo gera ir malonu girdėti palaikančius žodžius."

M. Wangombe su buvusiu vyru, kurį, kaip ji pati teigia, nuviliojo Vitalijos Katunskytės dukra, jie susipažino  traukinių stotyje, kur ryte laukė to paties traukinio. MIESTE.lt moteris papasakojo, kad draugystės pradžioje jie jautėsi kaip niekada įsimylėję. "Sutapo tai, kad esame gimę tais pačiais metais ir tą pačią dieną... Jaučiausi, lyg būčiau gyvenimą siejusi su sielos dvyniu, tik iš kitos šalies. Jį net išmokiau kalbėti angliškai..." Gaila, tačiau viskas susiklostė taip, jog Tomas paliko žmoną dėl lietuvės dainininkės ir šiuos Naujuosius metus jau šventė su estrados žvaigždėmis.