Garsenybių dievinamas stilistas Karolis Murauskas: "Žvaigždžių liga tikrai nesusirgsiu" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-04-13 09:24 BRICE BARRETT nuotr.

Garsenybių dievinamas stilistas Karolis Murauskas: "Žvaigždžių liga tikrai nesusirgsiu"

Kaunietį plaukų stilistą Karolį Murauską (33) drąsiai galima vadinti žvaigžde ne tik grožio, bet ir pramogų pasaulyje. Tačiau pats pašnekovas teigia toks nesijaučiantis ir nė neketinantis išpuikti. Dar negirdėti faktai apie šį plaukų stilistą – MIESTE.lt interviu.

Netrukus švęsi gimtadienį. Jis turbūt bus išskirtinis, nes pastarieji metai Tau buvo itin dosnūs. Su kokiomis mintimis pasitinki dar vienus metus?

Mano gimtadieniai visada ypatingi, išskirtiniai, nes nerengiu banalios šventės, kai tik valgoma, linksminamasi, o paskui – namo. Visada būna programa, apie kurią kviestiniai svečiai kalba dar metus…

Turiu daug gerų draugų, tad į gimtadienį susirenka apie šimtą žmonių. Jeigu kalbame apie karjerą, pastarieji metai buvo tikrai dosnūs – daug pažinčių ir klientų. Nebūčiau nė susapnavęs, kad tokių žmonių atsiras šalia manęs… Dar vienus metus pasitinku dėkodamas Dievui, kad senieji buvo būtent tokie, ir tikiuosi, jog ateinatys bus dar geresni, spalvingesni visomis prasmėmis (šypsosi).

Kokių turi naujų profesinių ir asmeninių siekių?

Profesinių siekių turiu daug, tik reikia juos įgyvendinti. Gal per ateinančius metus pavyks viską padaryti, bet kol kas nenoriu išduoti.

Po to, kai pernai papuošei žurnalo MIESTE.lt numerį, nuolat esi kviečiamas į įvairius renginius ir vakarėlius. Kas dar pasikeitė per pastarąjį pusmetį?

Kai papuošiau MIESTE.lt viršelį ir ne tik, tikrai padaugėjo kvietimų ir į mažus renginius, ir į didelius. Anksčiau, aišku, irgi kviesdavo, per pastarąjį pusmetį kardinaliai situacija nepasikeitė. Vis dėlto dabar mane galima dažniau išvysti ne tik spaudoje ar portaluose, bet ir televizijos laidose, reklamose (šypsosi).

Pernai bene pirmasis Lietuvoje pristatei užsienyje kuriamą savo vardo profesionalią plaukų kosmetiką. Kokio susidomėjimo sulaukei?

Taip, pernai pristačiau vardinę plaukų priežiūros priemonių liniją „Valquer Lietuva Inspired by Karolis Murauskas“. Susidomėjimo tikrai sulaukiau. Visi gyrė, kad geras produktas. Šampūnai sukurti be parabenų, sulfatų, dažiklių ir silikonų. Šių priemonių galima įsigyti puslapyje Valquer.lt.


BRICE BARRETT nuotraukos, Olesės Les stilius, Irinos MyMy papuošalai.

Kas yra pagrindiniai Tavo klientai?

Tikrai įvairūs (šypsosi). Medikai, dizaineriai, teisininkai, siuvėjos, valytojos, direktoriai, Lietuvos raudonojo kilimo žvaigždės. Klientų neskirstau – žmogus visada yra žmogus. Tiesiog reikia mylėti ir gerbti savo klientus kaip save.

Nuolat keli kvalifikaciją, dalyvauji seminaruose, konferencijose. Neseniai grįžai iš Dubajaus. Kaip ten sekėsi ir ką nauja sužinojai?

Kvalifikaciją reikia kelti nuolat. Dažniausiai lankausi seminaruose, konferencijose užsienyje. Dubajuje vyko paroda, tad derinau atostogas ir kvalifikacijos kėlimą. Išvydau daug įvairiausių naujovių, bet labiausiai sužavėjo aparatai, prisotinantys plaukus. Buvau apstulbęs, kiek daug yra inovacijų. Žinoma, būtų galima jas pristatyti Lietuvoje, bet neaišku, ar mūsų žmonės tam jau pasirengę.

Draugai dėl išaugusio populiarumo jau vadina Tave žvaigždute. Kaip į tai reaguoji?

Tikrai daug kas taip vadina, bet aš sakau, kad nesu nei žvaigždė, nei dar kas. Aš – Karolis. Aišku, tokie pasakymai paglosto širdį, bet viską pasiekiau savo rankomis ir savo galva. Nieko nesiekdamas, nieko nenorėdamas, niekuo nesidomėdamas nebūsi įdomus – tavęs niekas nepastebės ir tikrai nevadins žvaigžde. Tikiuosi, kad iki pensijos tobulėsiu, ką nors darysiu ir visi tai matys. Tuomet būsiu senas, bet siekiantis gyvenimo naujovių žvaigždūnas (juokiasi).

Ar nebijai susirgti žvaigždžių liga?

Tikrai nesusirgsiu žvaigždžių liga. Tai jau būtų įvykę. Mano artimi bičiuliai dažnai stebisi ir klausia, kaip sugebu atsilaikyti. Manau, kai turi daug veiklos, neturi laiko sirgti tokio tipo ligomis (juokiasi).

Daug dirbi tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais. Nebijai, kad ilgainiui gali sušlubuoti sveikata?

Tikrai taip, visas darbo dienas ir net laisvalaikį atiduodu mėgstamam darbui. Neskaičiuoju tam skiriamo laiko. Aišku, dėl to pyksta šeimos nariai, nes grįžęs namo dažnai su niekuo nekalbu. Darbe prisikalbu užtektinai, tad grįžus norisi ramybės. Tikiuosi, jie supranta, kad nėra jėgų pliurpti, norisi tik pailsėti ir vėl kibti į darbus.

Ar lieka laiko asmeniniam gyvenimui?

Asmeninį gyvenimą ir darbą puikiai suderinu – tam laiko lieka. Tai yra laikas po darbo – naktis ar tiesiog vėlyvas vakaras.

Kokie žmonės Tave supa?

Mane supa labai geri žmonės: mylima mama, brolis, sūnėnas, mano šunelis Dolčytė, bičiuliai, į kuriuos galiu kreiptis dieną naktį. Per gyvenimą išmokau atsirinkti, su kuo bendrauti, o ką palikti praeityje.

Kuo užsiimi laisvalaikiu?

Laisvalaikiu norėtųsi padrybsoti lovoje, bet neišeina – vis kur nors išlekiu. Mėgstu paplaukioti baseine – kūnas atsigauna.

Ar turi išskirtinių pomėgių?

Labai išskirtinių neturiu. Mėgstamiausias – kelionės. Galėčiau keliauti keliasdešimt kartų per metus, jei tik darbai leistų. Dabar pavyksta tik kelis kartus per metus kur nors nuskristi, bet tikrai nenoriu gulėti prie baseino su „viskas įskaičiuota“. Man tai nepatiktų, tokioje kelionėje net nesu buvęs. Laimė, keliones dažniausiai suderinu su darbo reikalais. Man tai geriausias poilsis.

BRICE BARRETT nuotraukos, Olesės Les stilius, Irinos MyMy papuošalai.