10 labiausiai įkvepiančių pasaulio paplūdimių - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-05-28 09:48 VIDA PRESS nuotr.

10 labiausiai įkvepiančių pasaulio paplūdimių

MIESTE.lt kviečia trumpam nusikelti į atogrąžų karščiu alsuojančius paplūdimius, kurie ne tik pakeri grožiu, bet ir įkvepia. Kurį labiausiai norėtumėte aplankyti jūs?

Trunk Bay

Šis paplūdimys, esantis JAV priklausančiose Mergelių Salose, siūlo daugybę galimybių įamžinti spalvingas jūros būtybes ir laikomas vienu autentiškiausių. Vidutinė oro temperatūra – 27°C.

Hidden Beach

Įsivaizduokite, kad paplūdimys yra olos viduje, bet užvertus galvą į viršų atsiveria dangaus žydrynė. Tai slaptasis Meksikos paplūdimys, kuris neabejotinai yra vienas įdomiausių ir ypač vilioja nuotykių ieškotojus. Vidutinė oro temperatūra – 25°C.

Hyams Beach

Jokia kita vieta Žemėje nekviečia taip prabangiai atsipalaiduoti ir mėgautis minkštu baltu smėliu kaip šis paplūdimys. Australijoje esantis paplūdimys, įtrauktas į Guinnesso rekordų knygą, ypač traukia povandeninių nuotykių mėgėjus. Vidutinė oro temperatūra – 17°C.

Playa Paraiso

Meksikoje esantis paplūdimys puikiai tiks žmonėms, ieškantiems tobulumo. Stulbinamas baltas smėlis ir ypač žydras vanduo... Tūkstančiai turistų, aplankiusių šią vietą, sutinka, kad tai jaukumo ir ramybės oazė. Vidutinė oro temperatūra – 20 °C.

Baia Dos Porcos

Tai vienas labiausiai įkvepiančių paplūdimių. Pagrindinė šio Brazilijoje esančio paplūdimio vilionė – už tam tikrą mokestį jame vienui vienas gali praleisti visą dieną. Vandens sportas šioje vietoje uždraustas, todėl poilsis ypač ramus. Vidutinė oro temperatūra – 27 °C. "Navagio Beach

Navagio paplūdimys Graikijoje ypač patiks svajojantiems apie atogrąžas. Įspūdį sustiprina ir tai, kad šis paplūdimys yra atokioje vietoje. Čia laukiami visi, kurie mėgsta egzotiką ir atogrąžas. Švarus vanduo ir ypač grynas oras – dar vienas šio paplūdimio pranašumas. Vidutinė oro temperatūra – 19 °C.

Anse Lazio

Paplūdimys, esantis Seišeliuose, kiekvienam lankytojui atveria atogrąžų rojų su minkštu auksiniu smėliu. Ypač skaidrus vanduo, kokosų palmės primena sapną, o ne realybę. Savo vietą čia ras ir norintys aktyvaus poilsio, ir trokštantys ramybės. Vidutinė oro temperatūra – 29 °C.

Pink Sands Beach

Bahamose esančio paplūdimio pavadinimas skamba lyg iš pasakos, tačiau, kad suprastum tikrąją jo reikšmę, reikia ten nuvykti. Beveik 5 kilometrai žadą atimančios pakrantės, prisotintos aukso saulės ir šviesiai rožinių spalvų. Čia patirti įspūdžiai įstrigs visam gyvenimui. Vidutinė oro temperatūra – 28 °C.

Whitehaven Beach

Australijoje esantis paplūdimys pakerės iš pirmo žvilgsnio. Smėlis, kurio sudėtyje yra 98 proc. silicio dioksido, –  dar ne viskas, kas kiekvieną akimirką šiame rojaus kampelyje pavers nepamirštama. Vidutinė oro temperatūra – 27 °C.

Grace Bay

Terkso ir Kaikoso Salose esantis paplūdimys pagarsėjęs įspūdingu smėlio ruožu. Kai ten atvyksite, suprasite, kad atostogaujate viename gražiausių paplūdimių pasaulyje. Saugomas ir labai spalvingas rifas, esantis 1,6 kilometro atstumu nuo kranto. Ši įlanka yra ideali vieta, kalbant apie šiltuosius Atlanto vandenis. Vidutinė oro temperatūra – 29 °C.