Nepraėjus nė mėnesiui po gimdymo gražuolė Marina Bui stebina kūno linijomis - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-24 09:15

Nepraėjus nė mėnesiui po gimdymo gražuolė Marina Bui stebina kūno linijomis

Praėjo vos 3.5 savaitės po to, kai buvusi atlikėja Marina Bui-Velečkienė pagimdė mergytę. Moteris jau džiaugiasi kūno linijomis, kokias turėjo iki akimirkos, kai pastojo.

Marinai beliko vos 4 kilogramai, kuriuos ji ketina numesti, kad vėl turėtų savo svajonių svorį. Nėštumo laikotarpiu ir iki tol M.Bui-Velečkienė prižiūrėjo savo kūną, sportavo, sveikai maitinosi.

Ir dabar, ką tik antrą kartą mamyte tapusi žinoma moteris nekantrauja, kada vėl galės intensyviai sportuoti.


Taip Marina atrodo dabar, po gimdymo nepraėjus nei mėnesiui

Praėjusiais metais Marina žurnalui MIESTE.lt davė itin atvirą interviu apie įkalinimo įstaigoje bausmės laukiantį mylimąjį, už kurio ištekėjo. Kviečiame prisiminti medžiagą.

Marinos Bui-Velečkienės akyse – džiaugsmas ir ramybė. Viskas nusidažė naujomis spalvomis, kai jos gyvenime atsirado žmogus, atstojantis vyrą, tėvą ir draugą. „Anksčiau buvau vėjavaikiška ir nerūpestinga, tačiau dabar į dalykus reaguoju kitaip. Subrendau“, – su šypsena veide apie mylimąjį, šiuo metu laiką leidžiantį įkalinimo įstaigoje, prabilo moteris.

MIESTE.lt nuotr.

Marina, šiuo metu studijuoji ir užsiimi tinkline rinkodara, kaip įsitraukei į šią veiklą?

Studijuoju Mykolo Romerio universitete teisę ir valdymą. Pasirinkau neakivaizdines studijas, nes visiškai neturiu laiko. Universitete susipažinau su Enrika. Ji visą gyvenimą buvo gana versli mergina. Netrukus susidraugavome ir ji pasiūlė užsiimti šia veikla. Niekada nemaniau, kad vėl įsivelsiu į verslą, nes anksčiau studijuodama šią specialybę nemėgau ekonomikos. Visuomet buvau linkusi į humanitarinius mokslus.  Keista, tačiau šia idėja užsikrėčiau. Man patinka bendrauti su žmonėmis, jiems padėti. O ir produktas, kurį siūlome, yra kone vienintelis toks Lietuvoje.

Tavo gyvenimas visiškai pasikeitė, sakai, kad esi daug pozityvesnė ir laimingesnė. Ar tai atėjo į gyvenimą kartu su meile?

Visą laiką buvau labai jautri. Galbūt to neparodžiau, nes bijojau. Žmonės dažnai užsideda kaukes, jiems gėda rodyti emocijas. Aš esu kitokia, nusprendžiau būti savimi. Mano vertybės pasikeitė, aš suaugau.

Pozityvesnė pasidariau, nes atsirado vyras, kuris užpildė tuštumą. Būdamos 28–30 metų moterys tiesiog žydi.

MIESTE.lt nuotr.

Kaip supratai, kad jis tas vienintelis?

Nuskambės gana banaliai, tačiau taip ir buvo... Pasijutau maža mergaitė šalia vyro, kuris mane globoja kaip tėvas, draugas... Dažnai sakau – JIS MANO DIEVAS. Taip ir yra, jis mano mokytojas. Apie jį – viskas, kas geriausia. Sakoma, kad šalia gero žmogaus pats tampi geresnis. Saulius mane pamilo tokią, kokia esu. Jis niekada manęs nestabdė, net jei išsišokdavau, pradėdavau rėkti ar demonstruodavau kaprizus. Mano paveikslas, sukurtas žiniasklaidoje, – netikras. Visi mano, kad esu pasipūtusi blondinė, tačiau iš tiesų aš choleriška, bet tuo pat metu melancholiška. Man nerūpi pinigai, papuošalai, blizgučiai. Kartais pamačiusi gatvėje seną išmaldos prašantį žmogų negaliu ramiai praeiti.

Su Sauliumi susipažinome abiem sunkiu gyvenimo etapu. Esame panašūs, abu gimę po Ožiaragio ženklu, mano kraujo grupė yra IV-, o jo IV+, net mūsų mamos švenčia gimtadienį tą pačią dieną. Prisimenu, kartą jo paklausiau, kodėl nesusitikome anksčiau. Jis su šypsena atsakė, kad jei taip būtų atsitikę, amžiaus skirtumas būtų neleidęs mums būti kartu. Pats likimas lėmė, kad susitikome tada, kada susitikome (nusišypso). Meilė yra chemija. Pirmą kartą sutikusi Saulių jaučiau, kad mes esame susitikę jau praeitame gyvenime. Jis pasirodė tarsi angelas sargas.

MIESTE.lt nuotr.

Ar mama nebandė auklėti, sakyti, kad elgiesi neteisingai?

Na... Mama pasakė, kad jei myli – lauk. Nors tėvai negyvena kartu, visuomet mane palaikė. Ir dabar neseniai kalbėdama su tėčiu susimąsčiau... Jis manęs paprašė atsiųsti žurnalų, kuriuose būčiau aš, supratau, kad iš tų laikų neturiu nė vieno. Šeima mane visuomet suprato, o dėl Sauliaus – jie jaučia, kad jis manimi rūpinasi.

Kaip situaciją paaiškini dukrai? Visus tuos komentarus apie mylimąjį, kuris teisiamas?

Išsitatuiravau savo vyro vardą, dėl kurio tuojau pat sulaukiau neigiamų komentarų. Kai kas manė, kad esu pamišėlė. Vis dėlto skirtis su juo nežadu, tuo labiau kad šilti prisiminimai niekada nesikeičia. Neseniai dukra atėjo ir pareiškė: „Mamyte, jau žinau vietą, kurioje tu užsirašysi mano vardą.“ Atsakiau: „Žinoma.“ Tai planuoju padaryti artimiausiu metu.

Kokia tai vieta?

Nugaroje ant kaklo. Labai myliu savo vaiką. Žinoma, kad sunku paaiškinti visus tuos komentarus. Turėjau situaciją, kai dukra teigė, neva jos bendraklasės feisbuke mane priėmė į draugus. Baisiausia, kad tuo metu socialinės paskyros net nebuvau susikūrusi. Vadinasi, vaikai viską supranta, atpažįsta, žino. Prisimenu, kad atvedus ją į pirmą klasę visi mane keistai nužiūrėjo, tačiau pažinę artimiau pamatė, koks esu žmogus. Iki šiol palaikome puikius santykius.

Lengva susidaryti nuomonę iš straipsnių, tačiau dauguma jų melagingi. Savo vaikui nieko neaiškinau, tačiau ji puikiai viską žino. Kai ateina mergaitės draugės, ji džiaugiasi, nes visos jai sako: „Kokia tavo mama jauna ir graži...“

Tada ši tik pasipusto sparnelius ir laiminga vaikšto. Stengiuosi, kad mergaitė suprastų mane.

MIESTE.lt nuotr.

O leistum dukrai elgtis taip pat, kaip pati elgeisi: dainuoti, kopti karjeros laiptais?

Žinote, ką pasakysiu? Leisčiau, nes esu kitokia mama. Aišku, stengčiausi dukrą pakreipti tinkama linkme. Pavyzdžiui, kaip Jurgita Anusauskienė. Ji savo dukrą Eveliną sukontroliavo, tapo jos vadybininke, ir pažiūrėkite dabar. Viskas jos gyvenime tvarkinga ir gražu.

Ar norėtum daugiau vaikų?

Žinoma. Dar daug (juokiasi). Norėčiau, kad antrasis būtų berniukas, o paskui – kaip Dievas duos. Turiu mylimą vyrą, todėl, aišku, noriu nuo jo vaiko.

O kokie tie susitikimai kalėjime?

Pro langelį. Kartais pagalvoju, kad nuteistieji turi daugiau teisių nei laukiantieji nuosprendžio. Negaliu jo paliesti, neturime ilgalaikių pasimatymų. Teismo sprendimo vis dar nėra. Laukiame.

Norėčiau, kad būtų galima to nuosprendžio laukti namie. Nesuprantu, kodėl tokios griežtos taisyklės. Gyvename laukimu. Tikiuosi, kad šią vasarą teismas priims nuosprendį ir ta nežinomybė baigsis. Dabar mums leidžiama kalbėtis penkiolika minučių per dieną, tačiau tas laikas skirtas ne tik man, jis skambina ir savo šeimai... Anksčiau susirašinėjome laiškais. Turiu jų begalę.

Marina, ar vis dar norėtum sugrįžti į televiziją?

Kai palikau grupę ir nutraukiau karjerą, žinojau, kad be gero prodiuserio sunku suktis pramogų pasaulyje. Grįžčiau tik tuo atveju, jei su manimi dirbtų patikimi, savo sritį išmanantys žmonės. Dalyvaučiau projektuose, jei žinočiau, kad dirbu su  komanda, kuria galiu pasitikėti.