Buvęs TV laidos vedėjas turi ofisus visame pasaulyje: vieną dieną dirba Dominikos respublikoje, kitą – Balio saloje - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-09-18 09:52 Veros Gorbačiovos (7 WALLS STUDIO) nuotr.

Buvęs TV laidos vedėjas turi ofisus visame pasaulyje: vieną dieną dirba Dominikos respublikoje, kitą – Balio saloje

„Jau nebeskaičiuoju, kiek šalių esu aplankęs. Bet apetitas kyla bevalgant. Keliauju kur nors kas porą savaičių. Savo pavyzdžiu siekiu užkrėsti ir kitus. Noriu įrodyti, kad norint išvykti svetur, nebūtina turėti eurų maišo. Esu įsitikinęs: kuo daugiau keliauji, tuo daugiau pinigų gali turėti“, - mintimis dalijasi 33-ejų asmeninis kelionių ekspertas ir žurnalistas Žygimantas Barysas, anksčiau kartu su Vytautu Rumšu jaunesniuoju bei Ugne Skonsmanaite vedęs pirmąjį projektą „Lietuvos balsas“.

Specialistas sako, kad žinojimas, jog artėja kelionė, jį finansiškai drausmina. Žygis tikina neleidžiantis pinigų įvairioms bevertėms smulkmenoms, o didžiąją dalį uždarbio skiria kelionėms.

„Be to, jau daug metų neperku drabužių ar kosmetikos Lietuvoje. Čia kainos, mano nuomone, gerokai išpūstos, o pasirinkimas prastas. Tam puikiai tinka Berlynas, Londonas ar Barselona. Ypač kai ten galima nuskristi pigiau nei nuvykti iki Lietuvos pajūrio – ir už keliasdešimt eurų. Idealus planas pagal mane: įsigyjate nebrangius skrydžio bilietus, pakeičiate aplinką, pasikultūrinate, apsiperkate, o tada namo grįžtate kaip naujai gimę“, - sako geros nuotaikos nestokojantis keliautojas ir žurnalistas.

Pasak Ž.Baryso, jis keliones dažniausiai planuojasi labai iš anksto, šiam darbui skiria daug laiko ir pastangų, o tai vėliau atsiperka.

„Esu leidęs visą mėnesį Dominikos Respublikoje vos už 700 eurų puikiame aukštos klasės resortesu „viskas įskaičiuota“ maitinimo tipu. O kol mėgavausi Karibų oru, dirbau įprastus žurnalistinius, viešųjų ryšiųdarbus ir kitiems organizavau keliones. Ofisas buvo įrengtas tiesiog ant Karibų jūros kranto“, - savo sėkmės istorija dalijasi pašnekovas.

Pasak Žygio, jis keliones kitiems pradėjo organizuoti po to, kai diena iš dienos tai darė sau, šeimos nariams, draugams ir bičiuliams.

„O tada supratau, kad kitiems susiorganizuoti įdomią ir ne per daug kainuojančią kelionę yra sudėtingas, o gal net neįmanomas darbas. Todėl ir ėmiausi asmeninio kelionių eksperto veiklos“, - pasakoja Ž.Barysas.


Veros Gorbačiovos (7 WALLS STUDIO) nuotr.​

Dabar Žygis už tam tikrą mokestį  gali suorganizuoti kelionę visiems norintiems. Keliautojas nuo įprastų agentūrų skiriasi tuo, jog kiekvienam, norinčiam atostogų, jų ieško asmeniškai, įsiklausydamas į specifinius poreikius, atsižvelgdamas į turimą biudžetą.

„Dažnai žmonės negali patikėti, kad anksčiau už keliones gerokai permokėjo. Jūsų sunkiai uždirbti eurai gali būti išleisti labai įdomioms kelionėms. Patikėkite, tai nekainuoja daug“, - kitus keliauti kviečia buvęs TV laidos vedėjas.

Pats Ž.Barysas šypteli ir sako dirbantis kone visą parą, į visas žinutes bei užklausas stengiasi atsakyti per keliolika minučių ir kiekvienam parodyti išskirtinį dėmesį.

„Nesvarbu, ar tuo metu esu gražiajame mūsų Vilniuje, laukiu lėktuvo Stokholme, mėgaujuosi Karibų saule ar keliauju po Aziją, vis tiek stengiuosi visuomet būti ryšyje ir atrašyti, patarti kiekvienam rašančiam“, - šyptelėjo Žygis.

Šiuo metu keliautojas bendrauja su interesantais savo paskyroje feisbuke ar instagrame, o netrukus pradės veikti ir Žygio vardu kuriama interneto svetainė.


Veros Gorbačiovos (7 WALLS STUDIO) nuotr.​

Žygio kelionių nuotraukas galite rasti jo paskyroje INSTAGRAM tinkle.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Zygimantas (@zygimantas.barysas) on

 

 

Karšti pasiūlymai