Eurovizijos atrankos dalyvės Milda ir Saulenė: atėjo laikas pozityvui - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-24 13:47 Asmeninio archyvo nuotr.

Eurovizijos atrankos dalyvės Milda ir Saulenė: atėjo laikas pozityvui

Šis ruduo Mildai Martinkėnaitei ir Saulenei Chlevickaitei ypatingas, nes įpratusios būti solistėmis merginos tapo duetu. “Mūsų duetas yra skirtas Eurovizijos atrankai, bet visko gali būti, kad tai tik tuo neapsiribos”, - sako merginos, pridurdamos, kad jau dabar turi suplanuotų koncertų, kuriuose pasirodys kartu.

Konkursinę dainą  Eurovizijai  merginoms sukūrė garsus Holivudo kompozitorius, vienas iš Grammy komisijos narių, Alan Roy Scott, o dainą aranžavo patyręs Eurovizijos konkurso prodiuseris Jonas Brogger Filtenborg. Dainą merginos įrašė muzikos studijoje Amsterdame, kur taip pat susipažino su patyrūsiais muzikos ekspertais, negailėjusiais joms daug gerų patarimų.

“Labai norėjome pozityvios ir melodingos dainos, kuri turėtų išskirtinį skambesį. Siekėme, kad daina patiktų ne tiks mums, bet ir klausytojui. Mūsų receptas – nuoširdumas”,- pasakojo Milda ir Saulenė.

Dainos pavadinimas –  “Paper Heart” (liet. popierinė širdis) simbolizuoja meilę, tačiau ne tragišką, o  kažkada buvusią labai gražią, nuoširdžią , kuri susidūrė su sunkumais. “ Ir gražiai meilei ateina laikas apie viską pasikalbėti ir galbūt ištaisyti klaidas. Kartais tai pavyksta, kartais ne “ - samprotauja merginos  merginos.

Milda ir Saulenė  džiaugiasi, kad daina jau rado kelią į klausytojų širdis ir padėjo patekti į kitą Eurovizijos atrankos etapą.

“Po pasirodymo sulaukėmė daug gražių komentarų ir tai mus labai įkvepia nesustoti ir toliau. Kitame pasirodyme sieksime, kad šią dainą pamiltų dar daugiau žmonių ir tikimės sužavėti  dar originalesniu pasirodymu scenoje”, - tikisi Milda ir Saulenė.

Merginos aktyviai ruošiasi kitam etapui ir  siūlo visiems pasiklausyti jų dainos įrašo.