Po išgirstų nemalonių žodžių - Audriaus Janonio pažadas - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-28 15:00 Žygimanto Gedvilos (FOTODIENA) nuotr.

Po išgirstų nemalonių žodžių - Audriaus Janonio pažadas

"Per jaunas, dar reikia repetuoti" - tokie ir panašūs vertinimai pasigirdo po ketvirto "Eurovizijos" nacionalinės atrankos filmavimo dainininkui Audriui Janoniui. Jo ir dar 10-ies dainininkų pasirodymus žiūrovai išvys šiandien, nuo 21 valandos. Stipraus žiūrovų palaikymo besitikintis Audrius toliau repetuoja "eurovizinę" dainą ir duoda pažadą, susijusį su savo kūriniu.

"Eurovizijoje" kaip solo atlikėjas dalyvauji pirmą kartą. Kaip vertinti savo pasirodymą nacionalinėje atrankoje?

Iš tikrųjų tik pasirodžius sunku ką ir pasakyti. Aš mėgstu į savo pasirodymą pažiūrėti jau TV eteryje, kad iš šono pamatyčiau, ką padariau blogai ar kur galėčiau patobulėti. Laukiu šeštadienio, kai galėsiu įvertinti savo pasirodymą.

Tave gana griežtai įvertino komisijos nariai Gintaras Rinkevičius ir Darius Užkuraitis. Kaip manai, ar kritika pagrįsta?

Gavau kelis komentarus: dėl kai kurių natų netikslumų ir jausmo trūkumo, esą aš per jaunas, kad šią dainą suprasčiau. Na, daina išties stipri ir jos neužtenka tiesiog padainuoti. Turi ją pajausti. O ar man tai pavyko? Pamatysim.

Jau pasirodė visi šių metų atrankoje besivaržantys dalyviai. Kas Tau įsiminė labiausiai?

Gal ir būsiu nepopuliarus, bet labiausiai man patiko nestandartiniai pasirodymai ir dainos, nors dauguma sako, kad tai - ne "Eurovizijai": "Fusedmarc", Gabrielė Vilkickytė. Taip pat labai patiko Paula, Aistė Pilvelytė. Apskritai, Aistė Pilvelytė - Lietuvos "Eurovizijos" viltis, norėčiau, kad 11-as kartas jai būtų sėkmingas.

Ką galėtum pažadėti savo gerbėjams, jei jie aktyviai balsuos ir padės patekti į kitą atrankų etapą?

Kad ir kaip ten bus, aš jau repetuoju ir ruošiuosi kitiems pasirodymams. Atsižvelgiau į komisijos komentarą dėl netikslių natų, stengsiuosi, kad kitas pasirodymas būtų kur kas stipresnis. O gerbėjai ir "Eurovizijos" žiūrovai, tikiuosi, patikės mano daina - tai svarbiausia.

Tavo "Eurovizijai" pasiūlyta daina kone pirmoji lyrinė Tavo repertuare, ji įrašyta angliškai. Ar ketini išleisti ir lietuvišką versiją?

Mano atliekama daina "Run" labai patinka. Ji turi stiprią ir įsimenamą priedainio melodiją ir siunčiamą žinutę. Manau, kad gerbėjai gali tikėtis ir lietuviškos dainos versijos, tik gal kiek kitos aranžuotės.

Be "Eurovizijos" dar dalyvauji BTV projekte "Muzikinis iššūkis". Jį rodys kone tuo pačiu metu kaip ir "Eurovizijos" atrankas per LRT. Kaip Tavo gerbėjams pasirinkti, kurį šou žiūrėti?

Na, vienas jų prasideda 19:30, o kitas - 21:00. Tikiu, kad mano gerbėjai spės pažiūrėti ir vieną, ir kitą šou - jie abu verti jūsų šeštadienio laiko.