Atlikėja Milda Rasilavičiūtė: „Filmuodami klipą patyrėme ekstremalių išbandymų“ - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-08 15:46 Asmeninio archyvo nuotr.

Atlikėja Milda Rasilavičiūtė: „Filmuodami klipą patyrėme ekstremalių išbandymų“

Jauna atlikėja Milda Rasilavičiūtė tęsia savo gerbėjams neseniai duotą pažadą – nenuleisti rankų ir žengti pirmyn. Nacionalinės Eurovizijos atrankos pirmajame etape sužibėjusi ir į antrąjį turą, kuris bus transliuojamas vasario 10 dieną, patekusi dainininkė su džiaugsmu pristato naują savo  kūrinį – dainos „Thinking About You“ naują skambesį ir muzikinį vaizdo klipą.

Milda tikra – vaizdo klipas labai tiksliai atspindi dainą ir tai, ką ja norėta pasakyti. Klipo idėją atlikėjai padiktavo jos parašyti dainos žodžiai.

„Kadangi šokis man yra labai artimas, emociją, išgyvenimą norėjau sujungti su judesiu. Manau, šis klipas yra puikus žmonių santykių pavyzdys, kai du žmonės myli, bet nėra kartu. Džiaugiuosi, kad Nacionalinė Eurovizijos atranka buvo tarsi paskata toliau ieškoti savo skambesio ir ši daina suskambo visai kitaip.

Šis klipas ir daina, mano – atlikėjos ir kūrėjos – pirmieji žingsniai, tad jie man labai svarbūs. Žmonių palaikymas labai skatina ir drąsina nesustoti ir ieškoti savo skambesio, kalbėti muzika ir menu. Džiaugiuosi, kad mano pirmieji pasisakymai yra būtent tokie, kokie yra dabar“, − sakė M.Rasilavičiūtė.

Mergina juokėsi, kad klipo filmavimas neapsiėjo be išbandymų. Ji jaučiasi labai dėkinga šokėjui Žilvinui Beniuševičiui, kuris nepaisydamas šaltų kaip ledas metalinių grindų ir spaudžiančio – 8 laipsnių šalčio pasiryžo atiduoti visą save ir filmuotis basas iki vėlumos.

„Filmavimo aikštelė tikrai nepriminė jaukios šiltos patalpos, − šypsojosi atlikėja. – Tai buvo senos apleistos, industrinės patalpos“.

M.Rasilavičiūtė patikino, kad besitikintys išgirsti tokią pačią dainą, kokia skambėjo LRT televizijos eteryje per Nacionalinės Eurovizijos atrankas, bus nustebinti. Naujoji jos atliekamo kūrinio „Thinking About You“ versija – gerokai pakeista.

Milda įsitikinusi, kad tokie pokyčiai – tik į gera. Dabar daina suskambėjo taip, kad tapo daug artimesnė pačiai dainininkei, ji – jausmingesnė, kupina išgyvenimų ir nesumeluotų emocijų.

„Nusivylimas, nelaimingi santykiai ieškant to vienintelio žmogaus, manau, yra kiekvienam labai pažįstama. Ši daina  apie du žmonės, kurie myli, tačiau kalba skirtingomis meilės kalbomis. Apie nusivylimą ir ilgesį, apie tuštumą ir gailestį už padarytas klaidas.

Mes labai džiaugiamės rezultatu  ir skubame juo pasidalinti su gerbėjais“, − sakė atlikėja M.Rasilavičiūtė.

Vaizdo klipo nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=8gbydR1-57I