Lolita Zero: "Kažkas netiki, jog aš galiu dainuoti" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-02-04 12:00 Žygimanto Gedvilos (FOTODIENA) nuotr.

Lolita Zero: "Kažkas netiki, jog aš galiu dainuoti"

"Eurovizijos" 2017 atrankų dalyvio Gyčio Ivanausko kuriamo personažo Lolita Zero pasirodymas sulaukė daug dėmesio ir įvairiausių komentarų. MIESTE.lt turėjo progą pakalbinti atlikėją, kuris net neabejoja dėl Lolitos Zero pergalės atrankoje. Paklaustas dėl dainavimo, G.Ivanauskas pyktelėjo, kad žmonės netiki, jog jis esą negali dainuoti. Aukštakulniais, tapusiais jo kasdienybės dalimi, atlikėjas tikisi pasiekti aukštumas.

Kaip jums kilo mintis šiais metais dalyvauti "Eurovizijos" atrankose?

Tai ilgai brandintas projektas. Norėjosi išbandyti save ir parodyti Lietuvai tai, ko ji dar nematė.

Pirmą etapą praėjote sėkmingai. Ar tikėjotės? 

Be jokios abejonės - taip. Mes ir laimėsime, nes juk kažkas sceną turi papuošti.

Lolitos Zero pasirodymas – tai nuoširdus noras atstovauti Lietuvai ar pramoga, galbūt reklama „Zero 3“ filmui?

Tai nėra joks reklaminis triukas, absoliučiai ne. Šis personažas atsirado netgi anksčiau negu filmas. Tai visai kitokie Lolitos užmojai. Nuoširdžiai norime laimėti ir atstovauti Lietuvai.

Kaip jaučiatės įsikūnydamas į moters vaidmenį? Aukštakulniai kojų nevargina?

Dainuoti ir judėti apsiavus aukštakulnius yra sunku. Didžiulis šleifas, perukas ir ragai šokant  – nemažas krūvis, tačiau prie to yra priprantama. Tai jau kasdienybės dalis.

Kaip su makiažu? Gal jau išmokote pats darytis grimą ar turite visą vizažistų komandą?

Profesionalūs vizažistai, išmanantys savo darbą, kiekvieną kartą padažo mane vis kitaip, ieškome naujų, tinkamiausių variantų.

Pats scenoje nedainuojate, o tik žiopčiojate, kai jums už nugaros dainuoja pritariantysis vokalistas. Tai leidžiama pagal taisykles, bet nėra įprastas sprendimas. Galbūt iš to būtų galima dar išpešti naudos savireklamai?

Aš nežinau kas taip sugalvojo. Kažkas netiki, jog aš galiu dainuoti, bet neįrodinėsiu aš nieko. Tegul šneka kas ką nori.

Daina išties skambi, pasirodymas kupinas judesio, šou elementų. Kuo dar nustebinsite žiūrovus? Turite paruošę slaptą ginklą?

Be jokios abejonės turim, bet jeigu išduosiu, tai jis nebus slaptas. Tegul publika laukia siurprizų.