Paaiškėjo "Eurovizijos" nacionalinių atrankų vedėjos ir dalyviai - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-28 15:10 LRT.lt nuotr.

Paaiškėjo "Eurovizijos" nacionalinių atrankų vedėjos ir dalyviai

 Sausio 7-ąją į LRT TELEVIZIJOS eterį grįžta „Eurovizijos“ nacionalinė atranka, kurios scenoje žiūrovai išvys ne tik puikiai žinomus ir dar negirdėtus atlikėjus, bet ir naują muzikinio projekto vedėjų porą. Šiemet vedėjų mikrofonai patikėti Ievai Stasiulevičiūtei ir Gabrielei Martirosianaitei.

Žiūrovams dar nematytas duetas keičia pernai nacionalinę atranką į didžiausią Europos dainų konkursą vedusią porą – Andrių Rožicką ir Gerūtą Griniūtę. Tiesa, G. Martirosianaitei darbas LRT TELEVIZIJOJE – ne naujiena: 2015 m. rudenį kartu su aktoriumi Giedriumi Savicku ji vedė pučiamųjų orkestrų konkursą „Vario audra“, o I. Stasiulevičiūtė nacionalinio transliuotojo eteryje pasirodys pirmąjį kartą.

Trečiadienio popietę įvykusiame „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos pristatyme pranešta, kad iš viso atrankoje nuskambės 51 daina. Savo jėgas konkurse išbandys ir žymūs, ir dar nespėję išgarsėti atlikėjai: Neringa Šiaudikytė,Ugnė Kudlaitė, Paula Valentaitė, Elvina Milkauskaitė, Benas Malakauskas, Vidas Bareikis, Milda Martinkėnaitė, Rasa Vaštakaitė, Audrius Petrauskas, Julija Jegorova, Tadas Rimgaila, Laura Steponavičienė, Rūta Andruškevičiūtė, Dagna Kondratavičiūtė, Rasa Kaušiūtė, Ieva Zasimauskaitė, Gabrielius Vagelis, Kotryna Juodzevičiūtė, Giedrė Girnytė, Augustė Vedrickaitė, grupės „Ego“ nariai: Mažvydas Raudonis, Karolis Šliažas, Mantas Sakalauskas ir kt.

Nacionalinės atrankos finalas, kuriame išvysime ne mažiau nei šešis atlikėjus, yra suplanuotas kovo 11 d. Iš viso televizijos eteryje bus parodyta 10 laidų.