Šturmuoti „Euroviziją“ pasirengęs Vidas Bareikis stebino vėluojančius vilniečius - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-01-26 09:55 Ievos Jūraitės nuotr.

Šturmuoti „Euroviziją“ pasirengęs Vidas Bareikis stebino vėluojančius vilniečius

Jau šį šeštadienį originalusis atlikėjas Vidas Bareikis pradeda savo kovą Eurovizijos dainų konkurso atrankose.  Savitą ryšį su žiūrovais nuolat atrandantis atlikėjas prieš pirmąjį konkurso turą savo klausytojus nusprendė pasveikinti itin netikėtai.

Penktadienio rytą kamščiuose stovintys vilniečiai buvo nustebinti Vido Bareikio pasirodymų, kurie įvyko tiesiog gatvėje, priešais eilėse laukiančius automobilius. Išskirtiniu, specialiai Eurovizijai siūtu kostiumu, pasipuošęs atlikėjas kalbino į darbus skubančius žmones ir tarp jų ieškojo tų, kurie šiandien kažkur vėluoja būtent pusvalanduką. Mat taip ir vadinasi šių metų V. Bareikio Eurovizijai siūloma daina – „Pusvalanduko“. Arčiausiai pusvalandžio ribos vėluojančius žmones atlikėjas sveikino ir apdovanojo savo naujausiu CD albumu.

„Šiais metais į konkursą nusprendžiau eiti dėl to, kad turiu tinkamą, aktualų kūrinį ir nuotaikingą, charizmatišką pasirodymą. Esu nusiteikęs labai rimtai ir tikrai noriu atstovauti Lietuvai Portugalijoje vyksiančiame konkurse. Visgi kartu jaučiuosi visiškai laisvas ir atsipalaidavęs. Turiu dainą, kuria tikiu šimtu procentų, labai džiaugiuosi pasirodymu, kurį parengėme, ir visa nuotaika, kurią spinduliuojame. Mes scenoje smagiai leidžiame laiką, kalbame apie dalykus, kurie man yra be galo aktualūs, komiški ir, manau, teisingi. Juk taip dažnai mums pritrūksta to „pusvalanduko“ – kartais sportui, kartais miegui, kartais artimam draugui. Rodos, tiek nedaug, bet pritrūksta. Šiandien įvykdyta sveikinimo akcija šitai tik dar labiau patvirtino – atsirado tikrai nemažai žmonių, kurie prisipažino vėluojantys, nes pritrūko laiko... Grįžtant prie dainos, ją jau esu pristatęs keliuose savo koncertuose ir pastebėjau, kad žiūrovai ne tik mielai ją dainuoja kartu, bet ir šoka smagųjį – „Pusvalanduko Dance“. Manau, šį šeštadienį per TV ekranus mus stebintys žiūrovai galės labai lengvai prie mūsų prisijungti ir papildyti pasirodymą savo palaikymu namuose. – atviravo V. Bareikis.

Šeštadienį Lietuvos žiūrovams bus pristatytas specialiai Eurovizijai parengtas dainos „Pusvalanduko“ pasirodymas. Scenoje šėls ne tik nuolatiniai energingojo V. Bareikio palydovai „Two Drummers“ (Rasa Vaštakaitė ir Gediminas Augustaitis), bet ir du žavūs pritariantieji vokalistai – Mantas Bendžius ir Andrius Alešiūnas. Be viso to, V. Bareikis žada dar vieną netikėtumą – kūrinio pabaigoje prie šios puikios komandos prisijungs specialus svečias su fantastišku saksofono solo.

Po pirmojo Eurovizijos atrankų turo V. Bareikis pradės iki šiol didžiausią savo muzikinį iššūkį – net 100 pasirodymų koncertinį turą – „#VB100“. Pirmieji progą susitikti su šių metų Eurovizijos pretendentu turės Panevėžio, Kauno, Utenos, Palangos bei Šakių gerbėjai. Koncertuose skambės ne tik puikiai žinomos, kultinėmis tapusios dainos, bet ir naujausio albumo „KATUKAVAKARE?“ singlai. Žinoma, bus pristatytas ir eurovizinis „Pusvalanduko“.

„Šiemet sau išsikėliau maksimalius muzikinius tikslus ir iš visų jėgų stengsiuosi juos įgyvendinti. Viskas prasideda jau rytoj, todėl iš karto labai kviečiu visus palaikyti mane ir sekti Eurovizijos atrankų, turo „#VB100“ bei kitas mano naujienas. Su kai kuriais žiūrovais susimatysime per TV ekranus, o kai ką sveikinsiu gyvai lankydamasis jų miestuose, kur „Pusvalanduko Dance“ šoksime kartu. – džiaugėsi V. Bareikis.