Nuspręsta, ką vilkės Donatas Montvydas per "Eurovizijos" pusfinalį - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-05-08 18:03 Eurovision.tv (Thomas Hanses) nuotr.

Nuspręsta, ką vilkės Donatas Montvydas per "Eurovizijos" pusfinalį

Po šeštadienio vakarą GLOBE arenos Stokholme vykusios antrosios Donato Montvydo repeticijos pagaliau buvo apsispręsta, ką lietuvis vilkės per didįjį savo pasirodymą ketvirtadienį. Iš kelių švarkų buvo išrinktas vienas.

"Taip, jau nusprendėme, kuo vilkėsiu pasirodymo metu", - portalui MIESTE.lt sekmadienį patvirtino atlikėjas. Po repeticijų arenoje ir kelių skirtingų drabužių ansablių apžiūros ekrane buvo nuspręsta, kad D.Montvydas pasipuoš šviesiu švarku ir juodomis kelnėmis. Šį drabužių ansamblį išrinko stilistas Marius Stanevičius.

Paklaustas, ar jam priimtiniausias šis sceninis drabužis, Donatas Montvydas patikino, kad už jį niekas nepriima galutinio sprendimo jokiais klausimais. "Yra mano stilistas ir aš. Atsivežėme daug drabužių, bet finale vaizdas ekrane padeda nuspręsti... Toks yra mano skonis, tokį aš turiu ir jaučiu. Tokius drabužius ir renkuosi", - savo sceninio įvaizdžio pasirinkimą komentavo Lietuvos atlikėjas.
Eurovision.tv (Thomas Hanses) nuotr.

Donatas patikino, kad jo sprendimui turėjo įtakos ir režisierė. "Yra niuansų dėl apšvietimo. Patarimų davė režisierė ir galiausiai buvo pasirinktas šis įvaizdis (šviesus švarkas ir tamsios kelnės - aut.past.). Manau, trijų žmonių sprendimo pilnai pakanka", - portalui MIESTE.lt sakė D.Montvydas.

Kaip efektingai apsirengti Donatas turėjo nuspręsti ir sekmadienio popietę, nes gegužės 8-ąją oficiliaia atidaroma "Eurovizija" - vakare suplanuotas dalyvių pasirodymas ant raudonojo kilimo.

Apklausa: Kaip vertinate Donato Montvydo "Eurovizijos" pusfinaliui pasirinktą stilių?