Raudonuoju "Eurovizijos" kilimu žengė didžiakrūtės gražuolės ir berniukai saldainiukai - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-05-08 19:01 MIESTE.lt nuotr.

Raudonuoju "Eurovizijos" kilimu žengė didžiakrūtės gražuolės ir berniukai saldainiukai

Sekmadienio vakarą oficialiai prasideda "Eurovizijos" dainų konkursas. Jis tradiciški atidaromas miesto, kuriame vyksta konkursas, Rotušėje. O iki Rotušės patiestu kilimu žengia visų šalių delegacijos ir "Eurovizijos" dainininkai. Šventėje, žinoma, dalyvauja ir lietuvis dainininkas Donatas Montvydas.

Šis renginys kasmet sutraukia daug miesto svečių ir gyventojų. Ne išimtis ir Švedijos sostinę Stokholmą. Pažiūrėti "Eurovizijos" žvaigždžių susitiko daug mieste buvusių žmonių.

Tradiciškai dalyviai stebino savo apdarais. Moterys žengė su kūna apnuoginančiomis suknelėmis, demonstravo didelius biustus ir ilgas kojas, o vyrukai stebino spalvingais arba solidžiais drabužių deriniais.

Tuo tarpu Lietuvos dainininkas Donatas Montvydas ant raudono kilimo žengė kaip visada pasidabinęs jaunatviškais drabužiais. Juos jam parinko stilistas Marius Stanevičius. Tiesioginės transliacijos metu Donatas buvo pristatytas kaip talentingas atlikėjas, šokėjas, kūrėjas ir... Krepšininkas. Taip pranešėjas juokavo, primindamas, kokia puiki krepšinio šalis yra Lietuva.

Latvijos atstovas žengė jau po D. Montvydo. Jis buvo pristatytas, kaip superžvaigždė. Justs pasipuošė rusvu odiniu švarku ir tamsiomis kelnėmis. 

Donatą, žengiantį Raudonuoju kilimu galite pamatyti čia: