Kodėl „Eurovizijos” atrankos dalyvė Milda Martinkėnaitė mokosi graikiškai? - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-01-25 12:09 Asmeninio archyvo nuotr.

Kodėl „Eurovizijos” atrankos dalyvė Milda Martinkėnaitė mokosi graikiškai?

Nacionalinės „Eurovizijos” atrankų sekėjai tikrai pamena merginą, prieš du metus atlikusią smagią country muzikos stiliaus dainą, kurios metu ekrane važinėjo rožinis traktoriukas. „If tomorrow never comes” (vert. iš ang. k. – „Jei rytojus neišauš”) – taip dainavo Milda Martinkėnaitė, tačiau jis išaušo lyg tikras uraganas! Mat daugelio tarptautinių konkursų dalyvė bei „Grand prix” laimėtoja ir vėl bando įkopti į eurovizinį olimpą! Šį sykį Milda Martinkėnaitė atlieka graikų kompozitoriaus Georgios Kalpakidis sukurtą dainą „Hurricane” (vert. iš ang. k.  – „Uraganas”).

 „Išgirdau šitą dainą ir supratau - ji man. Kaip ir visos gražiausios dainos, šioji yra apie meilę. Meilę, kuri įtraukia, apsuka galvą, be kurios negali kvėpuoti. Esu jauna ir širdy sukasi begalė aistrų: tikras uraganas, tad man ši daina labai artima. Kūrinys labai ritmingas, jaunatviškas ir kartu rimtas. Labai tikiu, kad jis sulauks žiūrovų ir klausytojų dėmesio” – mintimis dalinosi Milda.

Įspūdingai skambančią dainą sukūrė graikas Georgios Kalpakidis - muzikos ir dainų tekstų autorius, populiarus ne tik gimtojoje Graikijoje, bet ir už jos ribų.

„Visuomet domiuosi Lietuvos scenos naujienomis: išsyk atkreipiau dėmesį į Mildą Martinkėnaitę -  jos elgesį scenoje, unikalų balso skambesį. Kai sužinojau, kad būtent ji atliks šitą kūrinį, likau sužavėtas“, - džiaugiasi kompozitorius.

O ir pati Milda dainos autoriui negailėjo šiltų žodžių:

„Dainos autorius yra ne-re-a-lus! Jis labai domisi, kaip man sekasi ruoštis, nuolat bendraujame ir labai laukiame pasirodymo rezultatų. Nepaisant to, kad bendrauti tenka pirmą kartą ir mus skiria didžiulis atstumas, santykis yra labai šiltas. Kartu su iššūkiu puikiai pasirodyti scenoje atsirado ir dar vienas - išmokti bent keletą žodžių graikiškai”,  - šypsojosi Milda.

 „Nemažai uraganų pavadinti moteriškais vardais. Gal turėsime dar vieną – Milda?”, - išsyk po pasirodymo „Eurovizijos” scenoje  kalbėjo atrankos vedėja Ugnė Skonsmanaitė.

Beje, ar žinote, kad graikų kompozitoriaus Georgios Kalpakidis kūriniai Lietuvos nacionalinėje atrankoje skambėjo net dvylika kartų?! O daina „Hurricane“, kurią šiemet atlieka lietuviškasis uraganas Milda – jau tryliktoji. Ką gali žinoti, gal šis skaičius kūrėjui atneš sėkmę?

Dainą „Hurricane” galite pasiklausyti čia: