PIRMOSIOS EUROVIZIJOS LAIDOS PAŽIBA – SEKSUALIAI JUDANTI ŠEŠIOLIKMETĖ (foto) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-04 20:21 FOTODIENA nuotr.

PIRMOSIOS EUROVIZIJOS LAIDOS PAŽIBA – SEKSUALIAI JUDANTI ŠEŠIOLIKMETĖ (foto)

Sausio 7 d.  prasidės NACIONALINĖS EUROVIZIJOS ATRANKOS pirmasis etapas, kuriame su savo dainomis pasirodys garsūs Lietuvos atlikėjai ir nustebins nauji talentai. Pirmojo laidos filmavimo metu paaiškėjo, kas sėdės šių metų teisėjų kėdėse bei kokio pobūdžio kūriniai vyraus bent jau pirmųjų atlikėjų pasirodymų metu.  Šiais metais vedėjų poziciją užėmė moteriškas duetas – Ieva Stasiulevičiūtė ir Gabrielė Martirosianaitė.

FOTODIENA nuotr.

Pirmasis sausio 7 d. pasirodys Justinas Stanislovaitis (grupė „Justin3”) su savo daina „Streets of Vilnius". Muziką ir dainos žodžius parašė pats Justinas. Lyriškas kūrinys - apie Lietuvos sostinės gatves ir ten už kampo tykančią meilę. Justino pasirodymą filmavimo metu komisija įvertino prieštaringai.

Antroji į sceną žengs Rūta Andruškevičiūtė su daina  „The way to your heaven“. Pastabų moteris iš komisijos sulauks dėl savo nešvaraus dainavimo.

Paula Valentaitė – šių metų naujiena. Perspektyvus proveržis - taip galima pavadinti šią jauną atlikėją. „Let U Go“ dainos žodžius parašė su Donatu Montvydu daug dirbantis muzikos prodiuseris Gytis Valickas. Šešiolikmetė pirmojo filmavimo metu pademonstruos seksualų klubinį įvaizdį bei šoks tarsi Shakira, judinanti dailius klubus. Mergaitę žiūrovai jau galėjo išvysti šalia garsių scenos veidų, mat Paula - vokalo virtuozės Rositos Čivilytės mokinė. Ji ne kartą lipo ant scenos drauge su žymia moterimi.

FOTODIENA nuotr.

Pirmosios laidos metu į sceną žengs ir lyg princesė pasipuošusi Augustė Vedrickaitė. Ji atliks lyrišką dainą „It's not over (not to me)“. Moteris kaip visada užburs profesionaliu atlikimu ir savo sodriu balsu.

FOTODIENA nuotr.

Tarp kitų žinomų žmonių pasirodys Sasha Song su grupe, Edgaras Lubys, Dagna Kondratavičiūtė, Tadas Rimgaila kartu su gražuole latve Samanta Tina ir kiti atlikėjai. 

Daug kritikos sulauks Audrius Petrauskas su kūriniu   „Shine like gold“, jam žodžius ir muziką parašė vienas garsiausių prodiuserių, kuris dirbo su tokiomis įžymybėmis kaip Beyonce ir Lana Del Ray - Davidas Sneddonas. Komisijos narė N. Malūnavičiūtė filmavimo metu pažers kritikos dėl nuobodaus kūrinio, tačiau R. Zilnys laikysis nuomonės, kad vis dėl to kūrinys nėra blogas, galbūt, jo atlikimas kiek nuvilia. 

Edgaras Lubys komisijos narę, operos solistę Sigutę Stonytę maloniai nustebins. Ši vyrui negailės komplimentų. Jau šį šeštadienį žiūrovai išvys pirmuosius trylika pasirodymų ir galės patys spręsti - tinkami jie EUROVIZIJOS scenai ar ne.

Iš viso nacionalinių atrankų į EUROVIZIJĄ metu paasirodys 52 atlikėjai. Kiekvienos laidos metu - po trylika kandidatų.