Donatą dėl garbanų išjuokusiems - spjūvis į veidą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-05-11 17:31 Eurovision.tv (Thomas Jules) nuotr.

Donatą dėl garbanų išjuokusiems - spjūvis į veidą

Trečiadienį GLOBE arenoje Švedijos sostinėje Stokholme net du kartus skambės Donato Montvydo "eurovizinė" daina. Aiškėja ir galutinės detalės dėl lietuvių atstovo išvaizdos, keliančios aistras konkurse. Generalinė repeticija, vykstanti trečiadienio vakarą, yra identiška pasirodymui, kurį matys ir milijonai žiūrovų ketvirtadienio vakarą. Todėl šiandienos Donato vakarinis pasirodymas turi būti vienodas kaip ir rytoj.

Dar prieš porą dienų portalas MIESTE.lt paskelbė, kuo D.Montvydas vilkės lemtingą vakarą. Atlikėjo stilistas Marius Stanevičius informavo, kad konkursui buvo parinktos Juozo Statkevičiaus kurtos kelnės ir baltas odinis švarkas. Tačiau buvo likusi intriga dėl garbanotų Donato plaukų. Trečiadienį po dieninės repeticijos su atlikėju dirbanti komanda galutinai apsispręs dėl atlikėjo šukuosenos ir vakare bus pristatytas nekeičiamas įvaizdžio variantas.


Donatas antrojoje generalinėje repeticijoje prieš lipant į sceną su pritariančiąja vokaliste Kotryna Juodzevičiūte

Po vakarinės repeticijos paaiškėjo, kad Donatas nekeis savo sprendimo dėl natūralių garbanų. Maža to, prieš kelias dienas D.Montvydo garbanos nebuvo tokios ryškios, o per eurovizinį pasirodymą jos tik labiau išryškintos. Tai turėtų būti nemažas spjūvis Donatą kritikuojantiems žmonėms.

Beje į apkalbas apie savo žaismingą šukuoseną pats D.Montvydas reagavo labai linksmai. Jis savo socialinio tinklalapio paskyroje pasidalijo memu - jame Donatas ir lama su panašiomis šukuosenomis.

"Daugiau slėpti nebegaliu. Atėjo laikas atskleisti tiesą. Kas iš tiesų mane įkvepia", - nuotaikingai parašė Donny Montell

"Yra mano stilistas ir aš. Atsivežėme daug drabužių, bet finale vaizdas ekrane padeda nuspręsti... Toks yra mano skonis, tokį aš turiu ir jaučiu. Tokius drabužius ir renkuosi", - savo sceninio įvaizdžio pasirinkimą prieš kelias dienas komentavo Lietuvos atlikėjas.


Donato batai pasirodymui per pusfinalį

Donatas patikino, kad jo sprendimui turėjo įtakos ir režisierė. "Yra niuansų dėl apšvietimo. Patarimų davė režisierė ir galiausiai buvo pasirinktas šis įvaizdis (šviesus švarkas ir tamsios kelnės - aut.past.). Manau, trijų žmonių sprendimo pilnai pakanka", - portalui MIESTE.lt sakė D.Montvydas.

Dalyvaukite portalo MIESTE.lt apklausoje ir išreiškite nuomonę dėl Donato šukuosenos.

Apklausa: Kaip vertinate Donato Montvydo šukuoseną?