Donato stilistas prabilo apie jo šukuoseną ir žeidžiančius komentarus - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-05-10 10:48 MIESTE.lt nuotr.

Donato stilistas prabilo apie jo šukuoseną ir žeidžiančius komentarus

Donny Montell stilistas Marius Stanevičius jau šiandien keliauja į Stokholmą, kur prisijungs prie kartu su dainininku esančios lietuvių komandos. Apie kritiką, kurios paskutiniuoju metu sulaukė atlikėjas, stilistas kalba su šypsena: "Nesuprantu, iš kur tiek daug dėmesio plaukams. Tos garbanos - natūralios. Suteikia lengvumo ir nerūpestingumo. O kalbant apie palyginimą su Justinu Bieberiu... Jau geriau tegu lygina su juo, o ne su kažkuo kitu."

Paaiškėjus, kad per pusfinalį Donatas pasipuoš baltu švarku ir juodomis aptemptomis kelnėmis, visiems pasidarė įdomu, kokie gi galėjo būti kiti variantai? Marius pasakojo, kad iš pradžių svarstyta aprengti Donatą aprašinėtu odiniu švarkeliu arba tuo, kuriuo jis vilkėjo žengdamas Raudonuoju kilimu. Pasitarus su kompetetinga komada, nutarta, kad dainininkas pasipuoš baltu švarku būtent dėl to, jog tokia apranga dera su apšvietimu.

M. Stanevičius pasakojo, jog nenorėjo Donato paversti klounu, kuris užlipęs ant scenos plėšytų nuo savęs drabužius ir akintų blizgiomis detalėmis."Jis yra toks, koks buvo nuo pat pradžių. Tokios idėjos, stiliaus bei įvaizdžio laikysimės iki pat renginio galo. Juodas kelnes, kurias vilkės D. Montvydas, kūrė Juozas Statkevičius, na, o švarką pirkome Italijoje. Nenoriu atskleisti visų detalių, tačiau besidomintys mada žmonės tikrai žinos, iš kur yra atlikėjo drabužiai", - mįslingai kalbėjo M. Stanevičius. Jis teigė, jog nė vienas apdaras nebuvo pirktas Lietuvoje.

Apie audras sukėlusią Donny Montell šukuoseną Marius kalbėjo su šypsena. "Mačiau užvirusią diskusiją, bet kodėl ji kilo taip ir nesupratau. Tokie natūralūs Donato plaukai. Jie garbanoti. Ir jei vieną dieną jis sugalvojo, kad valiūkiškai juos papurens, o ne glotniai sušukuos - tai tik išskirtinumo suteikiantis poelgis. Dar neapsisprendėme, kokia šukuosena jis pasipuoš pusfinalio metu, tačiau, kad ir kokia ji bebūtų - abi yra tinkamos", - MIESTE.lt sakė stilistas.

M. Stanevičiaus nuomone, palyginimai su Justinu Bieberiu atsirado todėl, jog tai gerai žinomas atlikėjas visame pasaulyje. "Juk niekas ten Donato nelygins su vienu ar kitu lietuviu, nes paprasčiausiai jų nežino. Visi mes randame prie ko prikibti. Kiti, galbūt, sakys, kad su odiniu švarku jis atrodo kaip Michaelas Jacksonas... Tegul."

D. Montvydo stilistas sakė, kad jie tariasi ir su švedais, kurie prisideda prie bendro rezultato. Kol kas planuojama, jog per finalą atlikėjas vilkės tuo pačiu baltu švarku bei kelnėmis.

Marius tikino, kad nors ir pasipuošęs oda bei iš pirmos pažiūros aptemptais drabužiais, dainininkas jaučiasi patogiai, o jo judesių apranga visiškai nevaržo.

MARIUS STANEVIČIUS/ VISVALDO MORKEVIČIAUS nuotr.