Jauniausiai „Eurovizijos“ dalyvei Paulai – netikėtas pasiūlymas iš TV prodiuserių - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-02-21 11:59 FOTODIENA nuotr.

Jauniausiai „Eurovizijos“ dalyvei Paulai – netikėtas pasiūlymas iš TV prodiuserių

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoms artėjant prie finišo tiesiosios konkurse lieka vis mažiau atlikėjų. Viena iš konkurso favoričių, šių metų atradimu tituluojama Paula sužavėjo ne tik konkurso gerbėjus, bet sudomino kino bei televizijos prodiuserius.

Viena didžiausių prodiuserinių kompanijų Lietuvoje „Videometra“ šešiolikmetę atlikėją Paulą Valentaitę pastebėjo jau pirmųjų filmavimų metu, kuomet mergina be jokio jaudulio scenoje pristatė savo kūrybos konkursinį kūrinį „Let U Go“.

Tą kartą atlikėjos talentą scenoje pademonstruoti ne tik stiprų vokalą, bet puikų darbą su kameromis. Tai  pastebėjo ir įvertino taip pat ir „Eurovizijos” atrankos komisijos nariai „Lietuvos ryto“ žurnalistas R.Zilnys ir muzikologas D.Užkuraitis.

„Esate charizmatiška atlikėja, o tai labai svarbu, pasirodymas man labai patiko“ – teigė D.Užkuraitis.

Naujausias pasiūlymas išmėginti save aktorės amplua Paulai buvo itin netikėtas, tačiau džiuginantis: „Tai buvo labai maloni ir netikėta žinia, kurią iš pradžių buvo sunku suvokti, tačiau susitikus su prodiuseriais, viskas pasidarė aiškiau. Suprantu, kad laukia nauja patirtis, kuri reikalaus daug darbo, nenoriu nuvilti nei pati savęs, nei kūrėjų, tikinčiu mano galimybėmis“, – atviravo atlikėja.

FOTODIENA nuotr.

Prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė, TV laidų vedėja Vaida Skaisgirė atskleidė, kad Paula kompanijos kūrėjų akį patraukė jau pirmą kartą pasirodžiusi „Eurovizijos“ scenoje. „Paulos nepastebėti neįmanoma. Jos balsas, drąsa ir pasitikėjimas savimi žavi. Dar būdama visai jaunutė prieš kameras ji jaučiasi labai užtikrintai, todėl pamanėme, jog būtų iš tiesų įdomu išmėginti Paulą ir filmavimo aikštelėje. Pirmieji video bandymai vyks jau labai greitai. Tikiuosi, jie bus vaisingi ir jau labai greitai Paulą prisijungs prie mūsų aktorių gretų“, - pasakoja V. Skaisgirė.

Primename, kad jau šį šeštadienį 21val. per LRT televiziją atlikėja Paula pasirodys trečiajame nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos etape, kur susirungs dėl kelialapio į konkurso pusfinalį.