Į "Euroviziją" Soliaris žengia su nauja grupe - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-01-31 13:29

Į "Euroviziją" Soliaris žengia su nauja grupe

Šeštadienį per LRT vyksiančioje "Eurovizijos" konkurso nacionalinėje atrankoje debiutuos į aktyvią muzikinę karjerą neseniai grįžęs atlikėjas Soliaris. Atlikėjas į šį atrankos konkursą žiūri labai rimtai, todėl konkursui pasitelkė didelį būrį pagalbininkų, kurie dirba tiek scenoje, tiek užkulisiuose.

Kartu su Soliariu, scenoje pasirodys naujai susibūrusi atlikėjų grupė, kuri "Eurovizijoje" vadinsis – „Foreign Souls“. Grupėje dainuojančios merginos Kamilė ir Katerina šiuo metu gyvena Londone ir bendradarbiauja su garsiomis muzikos įrašų kompanijomis. Jų solo programose, dominuoja ritmenbliuzo ir soul stiliaus kūriniai. Grupės vyrukams Arminui, Benignui, Nerijui ir Soliariui taip pat prie širdies šie stiliai bei hiphopas.

Atlikėjas Soliaris teigė, kad "Eurovizijos" atrankos konkurse nusprendė dalyvauti todėl, kad naujai gimusi daina „Song of my life“ idealiai atitinka konkurso formatą. „Ši daina yra energinga, gana linksma, o jos žodžiuose yra užkuoduota savita žinutė, kuri gali patikti Europos žiūrovams. Labai džiaugiuosi visa komanda, kuri sunkiai ir atkakliai dirbo, siekdama gero rezultato. Tikiuosi, mūsų bendro darbo rezultatą, teigiamai įvertins ir žiūrovai, ir konkurso atrankos komisija“, –sakė Soliaris.

Soliario ir „Foreign Souls“ daina „Song of my life“ apdainuoja gyvenimo kelionę, o jos pagrindinis herojus – laukinės sielos vaikinas, savotiškai pašėlusi asmenybė. Soliaris su muzikantais pasirodo vasario 2d., šeštadienį vyksiančiame "Eurovizijos" konkurso atrankos etape. Jį transliuos LRT.