Pasirodymo rytą Donatą itin pradžiugino mažoji dukrytė (interviu su žmona) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
Specialiai MIESTE.lt iš Stokholmo
2016-05-12 11:25 MIESTE.lt nuotr.

Pasirodymo rytą Donatą itin pradžiugino mažoji dukrytė (interviu su žmona)

Į Švediją, kur šiandien antrajame "Eurovizijos" pusfinalyje pasirodys Donatas Montvydas, jį palaikyti atvyko šeima - žmona Veronika ir dukrytė Adelė. Ketvirtadienio rytą MIESTE.lt kalbinta atlikėjo žmona itin šiltai atsiliepė apie savo mylimąjį, papasakojo, kaip jį palaiko, ir kaip šįryt garsenybę pažadino dukra.

Veronika, šiandien didžioji diena - Donatas pasirodo "Eurovizijos" pusfinalyje. Papasakok, kaip jaučiasi jis, Tu ir jūsų dukrytė.

Stengiamės išlaikyti ramybę, neužkrėsti Donato papildomu jauduliu. Dukrytė šiandien pažadino tėtį, pabučiavo ir pasakė: "Tėti, sėkmės." Vaikas irgi jaučia, kad yra jaudulys. Aš pati irgi jaudinuosi. Žinoma, kol kas dar yra rytas, dar reikia prasiblaškyti.

Kai vakar stebėjome generalines repeticijas, atrodė, kad žiūrime futbolo varžybas. Kūną užplūsdavo didžiulis adrenalinas. Ypač dėl to, kad yra triukas, kad reikia laiku spėti nusimesti švarkelį. Jaudinausi, kad viskas pavyktų. O kai per generalines repeticijas viskas pasisekė, džiaugiausi taip, tarsi mano palaikoma komanda būtų įmušusi įvartį (juokiasi).

Gal po generalinių repeticijų, kuriose Donatui puikiai pasisekė, kaip tik tapo šiek tiek ramiau?

Donato pasirodymas nėra toks, kad jis tik išeina, padainuoja, vėjelis papučia ir viskas. Jis atlieka triuką ir niekada negali žinoti, kaip pasiseks. Pati esu scenos žmogus ir žinau ką reiškia tokie niuansai. Vien ką reiškia laiku spėti nusirengti prieš pusę pasaulio, vėliau padaryti triuką ir dainuoti toliau. Čia yra vau!

Galbūt su Donatu turite savų tradicijų, kaip elgiatės ir vienas kitą palaikote prieš svarbius gyvenimo įvykius?

Kažkokio konkretaus veiksmo neturime. Tačiau turiu tradiciją, ne kaip kurie kolegos, nekvaršinti atlikėjui prieš svarbų pasirodymą smegenų. Kai jau nėra kada ir kaip, mes kartais mėgstame galvoti apie kažkokius pakeitimus. "O gal padarome kažką kitaip, nes ne viską gerai nufilmavo..."

Stengiuosi Donatą nuo tokių specialistų apsaugoti. Stengiuosi maksimaliai susikoncentruoti į jį ir stebėti, kiek reikia palaikyti, kiek jam netrukdyti, kiek leisti susikaupti.

Į pasigirstančią kritiką, kad ir dėl audras keliančios šukuosenos, pats Donatas reaguoja su humoru. O kaip reaguoji Tu?

Aš lygiai taip pat. Iš esmės esu tokios nuomonės: jei žmogus moka iš savęs pasijuokti, tai yra visai kitas asmenybės lygis. Apskritai ši savybė yra labai sveika ir reikalinga.

Kalbant apie plaukus - tai yra smagu. Mes tik smaginamės iš to - yra papildoma galimybė pasikelti nuotaiką (šypteli).

Kaip manai, ar Donatas pateks į finalą?

Aišku, kad pateks! Tikrai taip manau ir tikiu. Iš pradžių į finalą, o paskui užims pirmą vietą. Kitaip ir negali būti. Jei atvažiavai palaikyti žmogaus, mylimo vyro, turi jį palaikyti visu 100 procentų. Kitaip geriau likti namie ir krapštyti nosį.

Ar spėjai su dukrele apsižvalgyti po Švedijos sostinę Stokholmą? Kokie įspūdžiai?

Taip. Labai patiko Astridos Lingrend parkas. Ir vaikui Stokholme patinka. Puiki atmosfera. Labai atviri ir draugiški žmonės, vaikai. Šiaip mūsų dukrytė daug keliauja, stengiamės plėsti jos pasaulėžiūrą.

Kur stebėsi šio vakaro šou? Arenoje ar užkulisiuose?

Jei viskas bus pagal planą ir niekas nepasikeis, tuomet stebėsiu pusfinalį arenoje, vadinamame žaliajame kambarėlyje, kartu su dalimi Lietuvos delegacijos.

Bet jeigu kažkas pasikeistų, dėmesio į save nekoncentruoju. Kur reikės, ten ir stėbėsiu - nors rūsyje. Svarbiausia, kad viskas būtų gerai, kad atmosfera būtų pozityvi, o žmonės nusiteikę šauniai.