Kotryna Juodzevičiūtė: "Aš jau atradau savo gyvenimo kelią, kuriuo eisiu iki galo" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-03-02 10:00 ELITAZ nuotr.

Kotryna Juodzevičiūtė: "Aš jau atradau savo gyvenimo kelią, kuriuo eisiu iki galo"

Šeštadienį vyksiančiame "Eurovizijos" atrankų pusfinalyje atlikėja Kotryna Juodzevičiūtė sužibės naujomis spalvomis. Pakeista choreografija bei vokalinė linija "Love Shadow" kūrinyje, laidos filmavimo metu privertė pašiurpti komisijos narių odą.

Šis laikotarpis vienuoliktokei Kotrynai - labai įtemptas. "Įvairūs būreliai, koncertai, fotosesijos, mokykla... Buvau išvykusi į Lenkijoje vykstantį džiazo festivalį, kuomet sužinojau, jog patekome į kitą etapą, tad pasiruošti filmavimui turėjome vos kelias dienas, tačiau dirbant su tokia talentinga komanda gerus rezultatus galima pasiekti ir per trumpą laiką."

Tarp tiek veiklų besisukanti Kotryna paklausta apie ateities planus atsako nedvejodama: "Aš jau atradau savo mėgstamą sritį, gyvenimo kelią, kuriuo eisiu iki galo. Matau save kaip scenos žmogų ir tikiuosi išlikti joje. Jeigu ne dainininkės karjera, tada teatras, galbūt miuziklai ar šokiai - viskas, kas arti muzikos."

Asmeninio archyvo nuotr.

"Didžioji "Eurovizijos" scena yra būtent ta vieta, kurioje kiekvienam atlikėjui vertėtų atsidurti - tiek žmonių, emocijų.. " , - mintims dalinasi praeitais metais "Eurovizijos" scenoje kaip pritariančioji vokalistė dalyvavusi mergina. "Eurovizija man dabar yra pirmoje vietoje tarp visų veiklų. Pamačiusi didžiąją "Eurovizijos" sceną savo akimis, nusprendžiau kovoti dėl galimybės ten papulti ir viliuosi, jog tai įvyks."