Po Lietuvai nesėkmingo "Eurovizijos" pusfinalio - spaudimas Aistei Pilvelytei - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-05-12 10:23 MIESTE.lt nuotr.

Po Lietuvai nesėkmingo "Eurovizijos" pusfinalio - spaudimas Aistei Pilvelytei

Ketvirtadienio vakarą Lietuva sulaikiusi kvapą stebėjo antrąjį "Eurovizijos" dainų konkurso pusfinalį, kuris šiais metais vyso Ukrainos sostinėje Kijeve. Lietuvai konkurse atstovavo grupė "Fusedmarc". Nors pasirodė šauniai, tačiau į finalą, vyksiantį šeštadienį, nepateko. Po pusfinalio internautai ėmė daryti spaudimą Lietuvos nacionalinėje atrankoje antrąją vietą pelniusiai Aistei Pilvelytei.

"Aiste, galbūt kitamet galėsi dalyvauti. Prašau", - rašė vienas dainininkės gerbėjas jos socialinio tinklalapio paskyroje.

Tačiau Aistės toks spaudimas nepaveikė. "Tikrai ne... Eurovizija - uždaryta tema. Ne viskas taip paprasta, kaip atrodo. Bet ačiū už palaikymą", - gerbėjams atsakė A.Pilvelytė.

Tiesa, Aistė išreiškė savo nuomonę  dėl nacionalinės atrankos balsavimų. Moteris įsitikinusi, kad reikėtų grįžti prie tokio modelio, kai laimėtojus renka ne komisija ir žiūrovai, o tik pastarieji. "Jokių komisijų negali būti", - rėžė atlikėja.

MIESTE.lt primena, kad šįmet nacionalinėje atrankoje Aistė Pilvelytė laimę bandė su Latvijos žvaigždės (ji prieš kelis metus "Eurovizijoje" užėmė 6 vietą - aut.past.) Aminatos kurta daina. Vis dėlto balsai lėmė, kad Aistė liko antra.

Internautai vakar, po "Fusedmarc" nesėkmės, svarstė, kad kitąmet vis dėlto Aistė turėtų vėl bandyti laimę atrankoje, tik ne Lietuvoje, o Latvijoje.

Apklausa: Ar norėtumėte, kad Lietuvai kada nors "Eurovizijoje" atstovautų Aistė Pilvelytė?