Didžiausios Donato gerbėjos atsisakė visko ir savaitei persikraustė į Stokholmą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-05-12 16:40 MIESTE.lt

Didžiausios Donato gerbėjos atsisakė visko ir savaitei persikraustė į Stokholmą

Nors Švedijoje nėra itin daug emigravusių lietuvių, tačiau mūsų tautiečių per "Eurovizijos savaitę čia buvo galima sutikti. Sekantiems konkurso naujienas niekas netrukdė atvažiuoti į šią Skandinavijos šalį ir palaikyti mūsų atstovą Donatą Montvydą. Taip padarė trys lietuvės, ketvirtadienį sutiktos prie įėjimo į GLOBE areną.

"Atvažiavome čia visai savaitei, nes esame didelės "Eurovizijos" gerbėjos. Bilietus pirkome dar tada, kai nebuvo aišku net kuriame pusfinalyje pasirodys Donatas. Praktiškai gyvename arenoje", - geros nuotaikos nestokojo MIESTE.lt kalbinta Violeta.

Moterys neslėpė, kad savaitė Švedijoje per "Eurovizijos" dainų konkursą - nėra pigus malonumas, tačiau lietuvės tikino maniusios, kad viskas bus dar brangiau.

"Jei įperkame kalafiorius, išgyvensime ir čia, - juokavo pašnekovės. - Be reikalo į Švediją atsivežėme daug maisto produktų - čia kainos geros."

Moterys buvo pasidabinusios aksesuarais su lietuviška atributika, rankose laikė Lietuvos vėliavėles ir neslėpė, kad ketvirtadienį Donatas neabejotinai paklius į konkurso finalą ir varžysis dėl pergalės šeštadienį didžiajame finale.