Tūkstančiai liko nepamatę: švedai išjuokė "Euroviziją" (video) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-05-20 10:47 Eurovision.tv nuotr.

Tūkstančiai liko nepamatę: švedai išjuokė "Euroviziją" (video)

Prieš kelias dienas portalas MIESTE.lt pranešė, kad vienoje Amerikos televizijos laidoje buvo negailestingai sudirbtas "Eurovizijos" dainų konkursas. Amerikiečiai padarė linksmą šio šou parodiją ir parodė per televiziją. Tačiau ne ką prastesnė parodija buvo rodoma ir gegužės 14 dieną, per "Eurovizijos" dainų konkurso finalą. Tiesa, tūkstančiai lietuvių to nepamatė, nes LRT televizija tuo metu rodė reklamą.

Tiesa, žiūrėję LRT klasiką ar šou per oficialų tinklalapį www.eurovision.tv , šį šou galėjo pamatyti, tačiau didžioji dalis lietuvių šio epinio pasirodymo taip ir neišvydo.

Tačiau dabar yra galimybė pamatyti specialų numerį, kurį paruošė šių metų "Eurovizijos" rengėjai. Turbūt tik skandinavai gali taip pasijuokti iš savęs ir dainų konkurso. Šou vedėjams Mansui Zelmerlowui ir Petrai Mede buvo patikėtas specialus pasirodymas, kurio tikslas buvo vienas - paaiškinti žiūrovams, kaip galima laimėti "Euroviziją".

Už pilvų juoktis verčiančioje parodijoje buvo išjuokti ir buvę laimėtojai, ir ryškius pasirodymus surengę dainininkai. Dėl šio numerio į Švedijos sostinę Stokholmą gegužės viduryje specialiai atvyko ir buvęs laimėtojas Alexanderis Rybakas, ir suomių pabaisos "Lordi".

Video, kurio nerodė LRT televizija:

Apklausa: Kaip vertinate švedų "Eurovizijos" parodiją?