Donato Montvydo repeticijoje - pirmosios bėdos (video) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
Specialiai MIESTE.lt iš Stokholmo
2016-05-07 17:28 Eurovision.tv (Thomas Hanses) nuotr.

Donato Montvydo repeticijoje - pirmosios bėdos (video)

Šeštadienis buvo svarbi diena Lietuvos atstovui Donatui Montvydui, šiuo metu viešinčiam ir besiruošiančiam "Eurovizijos" dainų konkurse. Jis antrą kartą lipo and GLOBE arenos scenoje. Vietos laiku 16:25 prasidėjusi repeticija buvo sustabdyta.

"Atsiprašau, turime kliūčių, reikės pradėti iš pradžių", - Donatui padainavus vos kelis savo "eurovizinės" dainos žodžius pasigirdo balsas mikrofone.

Tas pats buvo ir po antrojo mėginimo padainuoti. Lietuviui ir dar kartą teko pradėti viską iš pradžių. Organizatoriai dar sykį atsiprašė D.Montvydo.

Ne visai sėkmingai Donatui pavyko ir jo firminis salto, kurį jis išmėgino GLOBE arenoje šeštadienį. Besileidžiant slystelėjo mūsų atlikėjo koja ir sutrukdė sėkmingai nusileisti. Antrasis mėginimas buvo sėkmingesnis.

Prieš išvykdamas į Švediją lietuvis juokavo, kad jei netyčia scenoje pargriūtų, tai kainuotų papildomą "Eurovizijos" eterį.
MIESTE.lt primena, kad atlikėją viena draudimo kompanija apdraudė solidžia pinigų suma, jei šis patirtų bėdų.

Beje, šiandien D.Montvydas scenoje bando ir naujus drabužių ansamblius. Šeštadienio repeticijos metu jis dėvėjo kelis skirtingus švarkelius ir tamsius džinsus, taip pat išmėgino ir balto švarko ir juodų kelnių derinį. Kol kas nėra nuspręsta, kuo vilkės lietuvis, kai ketvirtadienio vakarą varžysis su kitais atlikėjais antrajame "Eurovizijos" pusfinalyje. Tai paaiškės peržiūrėjus repeticijų įrašus.

 

#eurovision #donnymontell #donatasmontvydas #pressconference #esc #stockholm #miestelt

A video posted by Portalas/zurnalas "Mieste" (@miestelt) on

Iš viso šeštadienį Donny Montell turėjo galimybę savo kūrinį "I've Been Waiting For This Night" repetuoti tris kartus. Trečiasis buvo pats sėkmingiausias ir sklandžiausias.