Donatas Montvydas Stokholme prasitarė apie naują etapą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-05-11 16:17 Eurovision.tv (Thomas Jules) nuotr.

Donatas Montvydas Stokholme prasitarė apie naują etapą

Artėja svarbiausia diena Donatui Montvydui "Eurovizijos" konkurse. Trečiadienį jis du kartus repetuos savo kūrinį "I've Been Waiting For This Night", o  rytoj varžysis antrajame šou pusfinalyje. Tačiau likus kelioms dienoms iki konkurso lietuvis spėjo apsilankyti prestižinėje įrašų studijoje, kur, kaip pats prasitarė, vyksta tai, kas atvers jo karjeroje naują puslapį.

Stokholme yra įkurta išskirtinė ir visame pasaulyje žinoma garso įrašų studiją, kurioje dirba geriausia specialistai. Ji priklauso ABBA muzikantui.
Pas vieną iš studijoje dirbančių profesionalų Donatas spėjo apsilankyti ir įrašyti naują kūrinį, kuris, pasak atlikėjo komandos, neabejotinai bus ateities hitas. Tiesa, pats D.Montvydas kol kas rezervuotai kalba apie ateitį.

"Kol kas nenorėčiau daug komentuoti. Tačiau tai yra jau kitas puslapis. Dar visai neseniai pristačiau albumą #BLCK, kuris labai stiprus, todėl jam dar reikia šiek tiek laiko. O darbas, kurį dariau čia, Švedijoje, yra skirtas ateičiai. Būnant čia tu pleti savo galimybes, pažinčių ratą ir išeini į kitą lygą", - MIESTE.lt kalbėjo Donatas.

Niekam ne paslaptis, kad įrašai užsienyje bei dalyvavimas "Eurovizijoje" kainuoja pasakiškus pinigus. Buvo pasirodžiusi informacija, kad D.Montvydas "Eurovizijos" dainų konkursui ir savo ateities karjerai skyrė apie 100 000 eurų. Tiesa, pats dainininkas tikina, kad ne visa suma atseikėta iš jo asmeninės sąskaitos.

"Norėčiau šiek tiek patikslinti. Visos "Eurovizijos" išlaidos turėtų siekti 100 000 eurų. Žinau, kad pusę šios sumos esame investavę iš savo ir komandos kišenės. Taip, tai yra tiesa. Kada tai turėtų duoti divivdendų? Tai visada neša, nes yra investicija į save. Net jei neturėčiau nė cento, vis tiek tą patį daryčiau. Labai dėkoju Dievui, gyvenimui, kad galiu leisti investuoti į save. O tai svarbu, jei nori pasiekti pasaulį ir kitą lygį", - pasakojo šių metų Lietuvos atstovas "Eurovizijoje".

Paklaustas, ar teko dėl savo muzikinių svajonių ir didelių investicijų kažko atsisakyti, Donatas šypteli. Tikina, kad neteko aukoti nei namo, nei automobilio. "Galiu tik pasikartoti, kad esu dėkingas Dievui už galimybę skirti pinigų karjerai ir būti čia, ieškoti, plėsti akiratį", - pokalbį baigė atlikėjas.