Gintaro Rinkevičiaus išgirta Valerija išleido "eurovizinį" klipą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-26 09:59 Asmeninio archyvo nuotr.

Gintaro Rinkevičiaus išgirta Valerija išleido "eurovizinį" klipą

Paskutiniame pirmųjų "Eurovizijo"s konkurso etapų filmavime dalyvavo gausus būrys Lietuvos atlikėjų, tarp kurių ir tarptautinį pripažinimą pelniusi bei Lietuvai prestižiniame menų festivalyje "Slavianski Bazaar" praėjusiais metais atstovavusi Valerija Iljinaitė.

Komisijos narys, maestro Gintaras Rinkevičius V.Iljinaitę įvardijo kaip savo favoritę. "Ši daina privalo būti kitame etape. Jūs pavergėte mano širdį, esate atradimas! Jūs turite tiesiog fantastišką balsą", - susižavėjimo neslėpė komisijos narys.

Valerijos Iljinaitės dainą prodiusuoja švedų prodiuserinė kompanija "Sweden Songs". Pati atlikėja neslepia turinti labai daug vilčių ir idėjų šiam kūriniui: "Jis yra tiesiog kitoks nei visi kūriniai šiais laikais, jame yra miuziklo skambesio užuomazgų, tikros ir tyros muzikos, aš labai noriu ir tikiu, kad su šia daina keliausime toliau, labai tikiu, kad žiūrovui pavyks pajausti dainos magiją."

 Dainos klipą režisavo ir kūrė jaunasis menininkas Dailius Abezgaus,  kuris neslėpė džiaugsmo galėdamas prisidėti prie talentingos atlikėjos kūrybos: "Man labai malonu dirbti su tokiais tikrais žmonėmis kaip Valerija, tiesiog nesinori jokių efektų, norisi, kad jos emocija  ir tikrumas atsiskleistų paprasčiausiais būdais."

V.Iljinaite rūpinasi gausus būrys bendražygių:  įvaizdžiu tiek klipo filmavimo metu, tiek "Eurovizijos" scenoje rūpinasi dizainerė Miglė Miliauskaitė bei vizažistas Artūras Numsėdis, vokalo pedagogė Dalia Babilaitė, režisierius Dalius Abaris bei scenoje pritariančiojo vokalisto amplua debiutavęs atlikėjos brolis Edvardas.

Valerijos Iljnaitės pasirodymą stebėkite jau šį šeštadienį 21val. per LRT.