Stokholme - netikėtumas Donatui Montvydui (video) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
Specialiai MIESTE.lt iš Stokholmo
2016-05-12 14:56 MIESTE.lt nuotr.

Stokholme - netikėtumas Donatui Montvydui (video)

Staigmeną ketvirtadienio popietę mūsų šalies atstovui "Eurovizijoje" Donatui Montvydui padarė buvęs šio konkurso dalyvis Vaidas Baumila, taip pat geri Donato bičiuliai radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Vaikinai, vykdami į Jungtines Amerikos valstijas, stabtelėjo Stokholme ir atvyko iki GLOBE arenos.

Apie 13 valandą (vietos laiku) į areną išvyko Lietuvos delegacijos autobusas. Jame važiavo ir Donatas su savo palyda, ir kiti su konkursu susiję keleiviai. Po 15 minučių pasiekę areną, visi sulaukė netikėtumo. Ten jau laukė daug garsių Lietuvos vyrų - praėjusių metų Lietuvos atstovas "Eurovizijoje" Vaidas Baumila su savo vadybininku Romu Michailovskiu, muzikantas ir prodiuseris Marius Leskauskas, taip pat Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.

 

A video posted by Zygimantas (@zygiui) on

"Skrendame į Jungtines Amerikos valstijas pro Švediją. Kadangi esame Stokohlme, sugalvojome padaryti staigmeną Donatui", - kalbėjo Rolandas.

Vaikinai pabendravo vos kelias minutes, tačiau staigmena patiko jos herojui. Beje, R.Mackevičius dar spėjo pasimatuoti ir specialų peruką, kuris Lietuvos delegacijoje keliauja nuo galvos ant galvos. Perukas imituoja Donny Montell šukuoseną "Eurovizijoje".

"Įdomu, iš kurios vietos paėmėte tuos plaukus", - mestelėjo Rolandass ir leido suprasti, kad turi galvoje intymią vietelę.

Vaidas, Romas, Marius, Jonas ir Rolandas D.Montvydo pasirodymo antrajame "Eurovizijos" pusfinalyje nematys, nes tuo metu jau sėdės lėktuve, pakeliui į Jungtines Amerikos valstijas.