Naujas atikėjo Jurgio Brūzgos skambesys „Eurovizijai” – daina „4 Love” - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-09 12:11 Kipro Kublicko nuotr.

Naujas atikėjo Jurgio Brūzgos skambesys „Eurovizijai” – daina „4 Love”

Dainų autorius ir atlikėjas Jurgis Brūzga stojo į kovą nacionalinėje „Eurovizijos” atrankoje. Atlikėjas pristato dainą „4 Love”, kuri išsiskiria iš kitų jo kūrinių, ir, pasak paties J. Brūzgos – žymi naują muzikinį etapą.

Ne vienus metus kuriantis J. Brūzga pripažįsta, kad nuolat ieško negirdėto ar neįprasto sau pačiam skambesio. Daina „4 Love”, skirta šių metų nacionaliniam „Eurovizijos” atrankos etapui, pagaliau atrodo, kad tampa ilgų ieškojimų vaisiumi.

Daugeliui žinomas, kaip funk ir soul muzikos žanrų atlikėjas, J. Brūzga nauju kūriniu itin džiaugiasi, nes atrado šiuolaikinį skambesį ir tiki, kad toks kūrinys jo programoje ne paskutinis.

„Dainą „4 Love” pradėjome kurti kartu su kolega Tomu Dičiūnu. Ilgai ir pats studijoje knibinėjausi ir ieškojau įdomių sprendimų. Viskas sustojo į savo vietas, kai modernumo ir šiuolaikiškumo jai pridėjo prie komandos prisijungę jaunosios kartos kompozitoriai Edgaras Žaltauskas ir Kasparas Meginis,” – apie komandinio darbo rezultatus pasakoja atlikėjas.

Kuriant dainos melodiją labai natūraliai susidėliojo ir kūrinio teksto idėja. „4 Love” – apie vieną nerealiausių jausmų gyvenime, kurį patyrę esame beveik kiekvienas. „Apie pamišima dėl meilės,” – juokiasi autorius. „Tas momentas, kai tau nesvarbu niekas aplink, kai tu apsirengęs kostiumu gali vartytis sniege, šokti į ežerą, braidyti po balas, leistis į kelią ir nesvarbu kur, nesvarbu net, ar grįšite. Tikrai labai smagu prisiminti tas nesąmones, kurias esu ir pats padaręs. Šioje dainoje, tas jausmas pinasi su bandymu išlikti savimi, ir netgi su šiek tiek nevilties – „man reikia, kad tu mane mylėtum”, - cituodamas dainos žodžius „4 Love” pristato J. Brūzga.

Jurgio kūrinys „4 Love” lyderių pozicijoje nukeliavo iki antrojo „Eurovizijos” etapo ir yra palankiai vertinamas konkurso komisijos. Šį šeštadienį, atnaujintas pasirodymas, kartu su profesionaliais šokėjas, laukia žiūrovų dėmesio ir palaikymo tolimesnei kovai į Portugaliją.

„4 Love”:

Muzika: Jurgis Brūzga, Tomas Dičiūnas, Kasparas Meginis, Edgaras Žaltauskas

Tekstas: Andrius Kairys, Jurgis Brūzga

Suvedimas ir masteringas: Normantas Ulevičius

Pasirodymo šokėjai: Naglis Bierancas, Vykintas Širmas, Žilvinas Beniuševičius

Choreografas: Šarūnas Kirdeikis