Prabilo 8 "Eurovizijos" atrankų dalyviai: kai kurių prisipažinimai gali šokiruoti - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-02-18 20:00 Eglės Mačiulskytės (FOTODIENA) nuotr.

Prabilo 8 "Eurovizijos" atrankų dalyviai: kai kurių prisipažinimai gali šokiruoti

Šįvakar LRT eteryje pasirodys pirmieji 8 "Eurovizijos" atrankų dalyviai, sieksiantys patekti į pusfinalį. Keturiems šiandien nusišypsos laimė, kiti konkursą turės palikti.  Portalas MIESTE.lt pakalbino visą aštuonetuką apie planus ir siekius pakerėti žiūrovus. Tiesa, kai kurie dalyviai išdavė, kad yra užtikrinti, jog nelaimės atrankos.

Trečiadienio vakare vykusioje atrankoje (atrankos yra filmuojamos iš anksto ir rodomos šeštadieniais - aut.past.), komisijoje, lemančioje pusę vertinimų, dirbo operos solistė Nomeda Kazlaus, muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilys, prodiuseris Gediminas Zujus bei „LRT Opus“ įkūrėjas bei direktorius, muzikologas Darius Užkuraitis.

Planuose – TOP 5

Pirmoji atrankoje pasirodė Ieva Zasimauskaitė, kuri atliko dainą „You saved me“. Mergina dar prieš pasirodymą pripažino, jog negaluoja, tačiau kovojo toliau.

Dainininkė pasidalino savo planais, kaip atstovautų Lietuvai, jei jai tektų galimybė išvykti į Kijevą.

„Aš noriu, kad Lietuva laimėtų, noriu, kad būtume TOP 5. O ši daina išsiskiria: jos priedainis yra ryškus, daug kas sako, kad ji tikra. Aš manau, kad žmonėms tas tikrumas patinka ir jo netgi trūksta. Dažnai būna sustatyta šokiai, viskas „atkalta“, jaukumo ir meilės nebelieka“, nuoširdžiai MIESTE.lt pasakojo I. Zasimauskaitė.

Paklausta, kiek investicijų sudėjo į pasirodymą, atlikėja pasidalino, kad sulaukė daug pagalbos, kuri nieko nekainavo.

„Aš suradau nuostabius žmones, kurie tiesiog nori padėti. Tai yra nerealu. Ir režisierių, ir žmogų, atsakingą už ekranus, kitą – už šviesas, taip pat už stilių, muzikantus. Man kainavo tik pati daina. Tačiau „Eurovizijos“ finalui, jei jis bus, norėtųsi įspūdingo pasirodymo, tad lešų reikės kur kas daugiau“, pridūrė nuostabaus balso turėtoja.

"Mes geriausia vaikinų grupė Lietuvoje"

Į sceną žengė ir vaikinų grupė „E.G.O.“, dainavę „My story“. Vyrukai papasakojo, kuo jie išsiskiria iš kitų dalyvių ir kodėl turėtų vykti į Ukrainą.

„Mes geriausia vaikinų grupė Lietuvoje“, nekukliai MIESTE.lt pabrėžė grupės atlikėjas Mantas.

„Esame vienintelė vaikinų grupė, dalyvaujanti „Eurovizijoje“. Manau, pats laikas parodyti, kad Lietuva turi gražių, talentingų vyrukų, galinčių dainuoti, šokti bei gerai atrodyti scenoje“, pridūrė Mantas.

„Vaikinų grupės yra populiarios, tad tai ir yra didžiausias mūsų pliusas“, įsiterpė grupės įkūrėjas ir prodiuseris Karolis.

„Mes esame triguba jėga“, – pridūrė „E.G.O.“ atlikėjas Mažvydas.

Tiesa, paklausti, kas jiems labiausiai patinka iš jų kolegų, kovojančių „Eurovizijos“ antradienio atrankoje, vaikinai vienbalsiai išrinko merginą.

„Kalbant apie šios dienos atranką, aš būčiau už Gretą Zazzą. Vėlgi – daina įsimenanti, atlikėja graži ir talentinga. Ji turi šarmo – išsiųskim ir nebijokim“, – sakė Mantas.

„Iš šios dienos atlikėjų – Greta Zazza. Patiko man daina ir pasirodymas, tikrai nebūtų gėda ją išsiuntus“, išdavė Karolis.

„Man patinka Kotrynos daina, tačiau iš šiandienos – Greta Zazza“, – pridūrė Mažvydas.

Stipri ir šiuolaikiška daina

Trečioji atrankose pasirodė Greta Zazza su daina „Like I love you“. Merginą šį kartą lydėjo šokėjai.

Uždavus klausimą, kokie jos užmojai Ukrainoje, Greta pasidalijo savo planais ir mintimis.

„Visų pirma „Eurovizija“ yra dainos konkursas. Aš tikrai tikiu, kad mano daina labai stipri, ji šiuolaikiška, kabinanti, energinga. Be to, džiaugiuosi, kad turiu puikius šokėjus. Jei žiūrovai leis keliauti toliau, žiūrėsime, ką dar galime padaryti“, atvirai MIESTE.lt pasakojo atlikėja.

Greta Zazza pasidalijo, ką galvoja apie savo konkurentus šiose atrankose: „Visi likę yra stiprūs, galėtų atstovauti Lietuvai. Kuo toliau einame, tuo stipresni lieka.“

Atlikėja sakė, jog ir užsienio galimais jos konkurentais dar nesidomėjo: „Mano tokia taktika – aš stengiuosi nesiblaškyti, žiūrėdama, kas kažką daro prasčiau ar geriau.“

Lolita Zero konkursui ruošėsi daugiau nei pusę metų

Ketvirtasis pasirodė Gytis Ivanauskas, įkūnijęs personažą Lolita Zero. Jam, kaip visada, scenoje pagelbėjo šokėjai.

G. Ivanauskas atsakė, kodėl jis turėtų atstovauti savo šaliai gegužės mėnesį.

„O kas dar? Nei vienas iš dalyvių nesiruošė tam 9 mėn. ar pusę metų. Reikia vertinti darbą, įdirbį ir kokybę. Jei numeris per 9 mėn. padarytas būtent taip, kaip jis atrodo, vadinasi, kad jis padarytas sąmoningai, o ne dėl to, kad trūko pinigų, ar kažkas dainuoja prasčiau. Reikalinga visuma, kuri yra šiame numeryje“, trumpai MIESTE.lt išdėstė G. Ivanauskas.

Äistei tai paskutinis kartas?

Penktoji į sceną žengė tikra jos vilkė – Aistė Pilvelytė, atlikusi dainą „I’m like wolf“.

Aistė atrankose jau 11 kartą ir tikriausiai – patį paskutinį. Garsi moteris žino, kad jos pasirodymas yra kitoks nei jos kolegų.

„Išskirtinė daina, jos žodžiai. Tą dainą aš labai išjaučiu, nes žinau, kas yra vienatvė“, MIESTE.lt atsakė A. Pilvelytė.

Tiesa, dainininkė pripažino, kad kitų šalių „Eurovizijos“ pasirodymams neskyrė daug laiko.

„Vieną kitą žinau, tačiau nesidomėjau. Aš bėgantis ir skubantis žmogus, kuris turi daug darbų. Tačiau, jei laimėčiau, tai kiekvieną išnarstyčiau po kaulelį“, dėstė planus atlikėja.

Padėka palaikiusiems

Žiūrovams dar kartelį savo dainą „Could it be?“ pristatė Edgaras Lubys, atsisakęs „robotuko šokio“.

Edgaras Lubys scenoje turi labai daug patirties. Iš tiesų, atlikėjas nepanoro kalbėti apie savo planus.

„Manau, kad prastas tonas kalbėti apie save. Aš galiu tiesiog padėkoti tiems, kurie balsavo už mane. Nenoriu reklamuoti savęs. Žmonės mato bei jaučia, kaip ir komisija. Viskas, ką galiu padaryti, tai – atsiduoti 100 proc. per tas 3 min.“, nedvejodamas MIESTE.lt pasakojo E. Lubys.

Dainininkas neslepia, jog „Eurovizija“ reikalauja daug ivesticijų, be to, tam trūksta ir kitų svarbių dalykų.

„Čia viskas vyksta labai greitai. Nėra nei laiko, nei lėšų, nei galimybių sukurti kažką tokio „wow“. Nebent turi daug investuoti.

Aišku, jei važiuosiu į didžiąją „Euroviziją“, ten yra tam laiko ir, ko gero, daugiau lėšų, galimybių. Ten ir sau keliami visai kitokie reikalavimai. Nors ir Lietuvoje sau keliu maksimalius reikalavimus, kokius tik galiu įvykdyti šioje scenoje“, pridūrė E. Lubys.

Atlikėjas mano, kad šios atrankos stipresnės už dar būsimas, todėl dalyviai taip pat labai stiprūs. Tačiau E. Lubys linkęs galvoti, kad šiemet laimės moteris.

„Man patinka Ieva, Greta, Aistė. Būsiu atviras, dedu beveik 100 proc., jog šiemet laimės moteris. Tą sakiau nuo pat pradžių“, juokiasi dainininkas.

Akcentuoja patirtį

Su gausiu būriu scenoje pasirodęs Sasha Song atliko dainą „Never felt like this before“.

Paklaustas, kodėl būtent jų šešetukas turėtų važiuoti į gegužės viduryje vyksiančią „Euroviziją“, garsus atlikėjas neieškojo žodžių kišenėje.

„Aš jau dalyvavau „Eurovizijoje“, turiu patirties, mane pažįsta užsienio žurnalistai, nes jie atsakingi už tavo sėkmę. Kuo daugiau rašo, tuo daugiau žmonių apie tave žino. Žinau visą sistemą, pažįstu organizatorius, turiu gerbėjų bazę. Be to, palaikau nuomonę, kad antrą kartą siųsti atlikėją yra naudinga“, aiškiai MIESTE.lt išdėstė Sasha Song.

Dainininkas pripažįsta, kad viską daro neskubėdamas, galvoja apie savo pasirodymą „žingsnis po žingsnio“. O iš kolegų – taip pat palaiko moterį.

„Jeigu kažkas kitas turėtų važiuoti iš Lietuvos, tai, mano nuomone, būtų Aistė. Tai jos 11 kartas, man patinka daina. Tikrai nebūtų gaila“, atskleidžia dainininkas.

Noras paaugti

Scenoje vienas pasirodęs Gražvydas, pristatė dainą „Paint the sky blue“.

Vis dėlto jaunasis atlikėjas pripažino, kad jam trūksta patirties ir dar turėtų patobulėti. Mat jam norėtųsi sukurti kitokią dainą.

„Iš pradžių galvojau, kad esu unikalus, ne daina, bet mano balso tembras šiek tiek išskirtinis. Tačiau dabar aš nemanau, kad norėčiau eiti į „Euroviziją“, norėčiau paaugti, sukurti kažką geresnio“, – nuoširdžiai MIESTE.lt paaiškino Gražvydas.

Dalyvaukite MIESTE.lt apklausoje ir išrinkite verčiausius patekti į kitą etapą.

Apklausa: Kuris atlikėjas ar grupė iš šio aštuonetuko labiausiai vertas pakliūti į kitą etapą?