Po laimėjimo Donatas Montvydas sužinojo svarbią naujieną - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-05-13 00:17 MIESTE.lt nuotr.

Po laimėjimo Donatas Montvydas sužinojo svarbią naujieną

Ketvirtadienio vakarą paaiškėjo, kad Lietuvos dainininkas pateko į "Eurovizijos" finalą ir šeštadienį susikaus dėl geriausio titulo. Po pusfinalio vykusioje spaudos konferencijoje lietuvis sulaukė žiniasklaidos dėmesio ir, kaip tą puikiai moka, gerai valdė susirinkusius. Be to, atlikėjas sužinojo, kurioje dalyje - pirmoje ar antroje - pasirodys per konkurso finalą.

Donatui atiteko antroji finalo dalis, konkrečiai 16 pasirodymo Numeris. Paprastai tai laikoma sėkmės ženklu, kadangi žiūrovai mažiau pamiršta atlikėjus, kurie pasirodo antroje dalyje.

Spaudos konferencijos metu Donatas pasakojo, kuo skyrėsi jo pasirodymai 2012 metais Azerbaidžane ir šįmet Švedijoje. Atlikėjas pažymėjo, kad po sėkmingų savo koncertinių turų jaučiasi patobulėjęs. Ir tas augimas leido jam pasirodyti geriau.

Taip pat D.Montvydas prisiminė, kad dainuodamas Baku jis jaudinosi dėl savo garsiojo suktuko, tačiau jam labai patiko pati šalis ir jos žmonės.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Kaip savo vyrą Donatą Montvydą palaiko mylimoji

Donatas Montvydas Stokholme pradėjo naują etapą

Antrojo pusfinalio rezultatai: skaitykite čia

Portalo MIESTE.lt žurnalistas antrąjį pusfinalį stebėjo GLOBE arenoje ir nufilmavo Donato pasirodymą iš vidaus. Vaizdo įrašą galite pamatyti čia:

Nors Donatui ketvirtadienis buvo ilga diena, tačiau naktį iš ketvirtadienio į penktadienį jis dar rado jėgų šauniai padirbėti antrojo pusfinalio laimėtojų spaudos konferencijoje ir rišliai atsakyti į užduodamus klausimus.

Įrašas iš spaudos konferencijos: