Paviešinta dar viena daina, skambėsianti šių metų "Eurovizijos" nacionalinėje atrankoje - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-01-17 17:22

Paviešinta dar viena daina, skambėsianti šių metų "Eurovizijos" nacionalinėje atrankoje

Indrė Juodeikienė pristato dainą, su kuria dalyvaus "Eurovizijos" atrankoje. Pirmą kartą karjeroje tai darysianti atlikėja sako, jog tikisi gerų pasiekimų.

„Išgirdusi šią dainą iš karto patikėjau jos sėkme. Lengva , šiuolaikiška, ir svarbiausia su žinute daina. Man visuomet buvo ir yra svarbu, kokią žinutę siunčia, ką norima pasakyti ir ištransliuoti žiūrovui su daina. Šis kūrinys apie tai, kaip mergina įsimyli netinkamą vaikiną, tiki jo saldžiais žodžiais ir pažadais... Kad ir kaip protas sakytų ne, širdis į tai nereaguoja. Juk yra net sakoma – širdžiai neįsakysi. Manau, situacija tikrai pažįstama ir ne vienai, o gal ir ne vienam tekę susidurti su tuo. Dainą sukūrė kompozitoriai iš Olandijos", - pasakojo I.Juodeikienė.

Šiuo metu "Eurovizijos" nuotaikomis ir darbais gyvenanti atlikėja pripažįsta, kad jai bus iššūkis ne tik gerai sudainuoti šį kūrinį, bet dar ir pašokti: „Ši daina ne baladė, tad pastovėti joje tikrai nepavyks. Kadangi nesu šokėja  iš prigimties, tad darbo ir iššukių su judesiu buvo visokių. Džiaugiuosi, kad turiu puikią komandą, su kuria pavyko puikiai susidirbti, dabar belieka sulaukti, kada galėsime pasirodysi atrankoje.“

Atlikėjos Indrės pasirodymą galėsite išvysti paskutinėje nacionalinėje atrankoje. O Indrė klausytojams pristato dainą, kurią galite išgirsti jau dabar.