Jungtinėje Karalystėje išrinkta "Eurovizijos" atstovė, dalyvavusi X FAKTORIUJE - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-28 13:34 BBC nuotr.

Jungtinėje Karalystėje išrinkta "Eurovizijos" atstovė, dalyvavusi X FAKTORIUJE

Kaip rašoma metro.co.uk, Jungtinė Karalystė išsirinko atlikėją "Eurovizijos" konkursui. Šaliai atstovaus 25-erių Lucie Jones su daina „Never Give Up On You“.

Penktadienio vakarą laidoje „Eurovision:You Decide“ dėl šanso atstovauti Jungtinei Karalystei  "Eurovizijoje" Kijeve rungėsi šeši atlikėjai. Lucie Jones daina buvo pasirinkta kaip geriausia tiek vertinimo komisijos, tiek žiūrovų. BBC pranešė, kad  po laimėjimo atlikėja savo tviteryje parašė: „Esu visiškai priblokšta ir labai nustebusi. Ši naktis buvo viena iš geriausių mano gyvenime.“

Lucie Jones išgarsėjo britiškame X FAKTORIUJE 2009-aisiais. Dabar ji turi daugiau nei tris mėnėsius pasiruošti pasirodymui, kuris vyks gegužės 13d. Šis pasirodymas vyks Kijeve, Ukrainoje, nes Ukrainos atstovė Jamala laimėjo 2016-ųjų "Euroviziją" su daina „1944“.

 Jungtinė Karalystė, kuri yra viena iš pagrindinių finansinių rėmėjų kartu su Ispanija, Prancūzija, Vokietija ir Italija, turi išimties tiesę ir jos atlikėjai (šiais metais Lucie Jones) iškart pasirodo didžiajame finale, kartu su Ukrainos atstovu ar atstove.

Kitos 37-ios valstybės ir jų atlikėjai dėl teisės atstovauti savo šaliai didžiajame finale turės susirungti pirmame ir antrame pusfinaliuose (gegužės 9 ir 11 dienomis).

Pastaraisiais metais Jungtinė Karalystė nesužibėjo "Eurovizijoje". Paskutinį kartą JK laimėjo prieš 20 metų, šaliai atstovaujant grupei "Katrina And The Waves" su daina „Love Shine A Light“. Po 2000-ųjų šalis pateko į geriausiųjų penketuką tik du kartus – 2002 ir 2009 metais. Praeitų metų "Eurovizijoje" atlikėjai liko 24-oji vietoje, nepaisant neblogų kelių taškų iš komisijos.

Ar šie metai pagaliau gali būti laimingi Jungtinei Karalystei? Tai pamatysime gegužės 13d. Kijeve. O kol kas galite išreikšti savo nuomonę MIESTE.lt apklausoje.

Apklausa: Ar Britanijos atlikėjos daina jums patiko?