Sunkų etapą ištvėrę katinukai ieško namų (dalinkitės) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-03-13 12:59

Sunkų etapą ištvėrę katinukai ieško namų (dalinkitės)

Geraširdžiai gyvūnų mylėtojai ieško naujų šeimininkų dviem katinams. Abiejų istorijos veria širdis, tačiau tikimasi surasti naujus globėjus dviem augintiniams. MIESTE.lt pateikia Juodauodegio ir Alano istorijas.

Juodauodegis į kliniką atvyko 2017 rugpjūčio 3 dieną su didžiule žaizda ant keteros. Moteris, kuri maitindavo prie savo namų kates pastebėjo, kad jis įtartinai lėtas ir prisileidžia žmones, nors visada jų šalindavosi, tad pamačiusi žaizdą pagavo ir atgabeno gydyti. Nuo pat pirmų dienų rodė didžiulį norą gyventi ir kabinosi į gyvenimą. Be galo meilus ir mielas, norintis žmonių draugijos ir glostymų. Iškastruotas, paskiepytas.

Alanas buvo pastebėtas Vilniaus rajone, beveik neatmerkiantis akių dėl įsisenėjusio ir negydyto rinotracheito, padaryta akių voku operacija, kastruotas skiepytas, valgo maistą nuo šlapimo takų.

Augintiniai yra labai meilūs, murkiantys ir norintys žmonių meilės. Jeigu atsirastų žmogus galintis priglausti juos kartu, jie būtu patys laimingiausi, nes per šį laiką labai susidraugavo ir tapo draugais. Šiuo metu jie yra Vaidos vet. klinikoj. Dėl katinukų teirautis nr. +37067315443.