Vaikystėje negalėjo, o dabar turi visą veislyną - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-02-28 15:07 G.MATEVIČIŪTĖS nuotr.

Vaikystėje negalėjo, o dabar turi visą veislyną

Viena iš magijos teatro „DiArchy“ įkūrėjų ir kone žymiausia Lietuvos stebukladarė Diana Dirmė (39) su šypsena sako, kad didelis džiaugsmas ją aplanko tada, kai meile gali dalytis su dviem puikiais milžinais augintiniais. Moteris savo namuose Druskininkuose augina juoduosius rusų terjerus, kuriuos naktimis dažnai bijo supainioti su kilimu.

„Norite žinoti, ką manau apie šunų ir žmonių santykius? Pritariu filosofo Imanuelio Kanto žodžiams, kad apie žmogų galima spręsti iš to, kaip jis elgiasi su gyvūnais. Labai myliu savo šuniukus. Jie mane saugo ir linksmina“, – pokalbį su MIESTE.lt pradėjo Diana. Moteris prisipažino, kad augintinių troško jau seniai, būdama dar mažytė, tačiau tada jos tėvai, cirko trupės artistai, daug klajojo, tad laiko ir sąlygų augintiniui paprasčiausiai nebuvo. Tik sukūrusi šeimą Diana įsigijo šunį – vokiečių aviganį Graną. Jis namuose uodegą vizgino ne vienus metus.

G,MATEVIČIŪTĖS nuotr.

Black Bondo ir Timo Dinamito istorija prasidėjo tuomet, kai Diana pajuto, kad vokiečių aviganis vieną dieną ją paliks. Moteris nusprendė įsigyti šuniuką, kad šiam vyresnėlis perduotų savo patirtį. Magė šventai tuo tikėjo ir, kaip teigia, būtent taip ir įvyko. Vokiečių aviganis savo išmintį perdavė Black Bondui.

Ilgai ieškojusi ir nemažai pinigų į savo pirmąjį juodą rusų terjerą investavusi Diana jautė, kad nesuklydo. Vėliau ji įsigijo dar vieną šios veislės šunelį, kad nebūtų liūdna.

„Lankiausi įvairiose parodose, ilgai stebėjau šunelius, labai norėjau, kad šalia manęs atsidurtų tinkamas draugas. Nesuklydau. Šunelio ir tėvai, ir seneliai buvo čempionai. Pamenu, sužavėjo šių šunų meilumas. Vėliau su augintiniais daug dirbau, o neseniai susidūriau su situacija, kai įsitikinau, kad mano šunys tikrai budrūs. Miške mus užpuolė pasiutęs šuo, bet mano vyresnis augintinis sugebėjo apginti jaunėlį Timą, kuriam bjaurybė kando į kaklą“, – pasididžiavimo neslėpė Diana.

Kartu su vyru šunis auginanti moteris prasitarė, kad protingi augintiniai ne kartą laimėjo čempionų titulą įvairiose parodose. Tiesa, tam prireikė laiko ir ypatingo dėmesio.

G. MATEVIČIŪTĖS nuotr.

 Keliaudama ir grožėdamasi šios veislės šunimis moteris su drauge nusprendė įsteigti veislyną pavadinimu „Druska“. Šiuo metu visi norintys ten gali įsigyti kilmingų šunyčių. Diana sako, kad tokie augintiniai tinka tiems, kam reikia meilės, apsaugos, draugystės, ir tiems, kas netingi naktį atsikėlę įjungti šviesos, kad neužliptų ant keturkojo draugo, įsitaisiusio vietoj kilimo.

Daugiau nuotraukų rasite mūsų galerijoje: