Savaitgalį Vilniaus Vingio parką užplūdo gyvūnų gerovei neabejingi žmonės iš visos Lietuvos - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-08-23 11:09 Organizatorių nuotr.

Savaitgalį Vilniaus Vingio parką užplūdo gyvūnų gerovei neabejingi žmonės iš visos Lietuvos

Drąsiai galima sakyti, kad rugpjūčio 20 d. Vilniaus Vingio parke buvo švenčiamas ne tik VšĮ “Gyvūnų gerovės iniciatyvos” ketvirtasis gimtadienis, bet ir kažkur paklydusios vasaros sugrįžimas.

Jau nuo ankstaus ryto žalioje pievelėje po truputį pradėjo kilti šventės dalyvių palapinės ir aidėti keturkojų amsėjimas, o po kelių valandų sunkiai galėjai prasibrauti pro visus, norinčius pasveikinti, pasilabinti, papramogauti ir sužinoti naudingos informacijos. Aplinkui sproginėjo balionai, muilo burbulai ir vienas per kitą pynėsi klausimai specialistams apie gyvūnų mitybą, sveikatą, jų gerovę ir teises.

"Per pastaruosius keturis metus pastebėjome, kad žmonės tampa vis sąmoningesni augintinių atžvilgiu, priima juos į savo šeimą kaip visaverčius narius, supranta, kokiam ilgam laikotarpiui prisiima didelę atsakomybę, nebesibaido pasirašyti dovanojimo sutarčių, atlikti kastracijų, supranta ženklinimo naudą savo augintiniui ir sau. Jie noriai konsultuojasi, ieško geriausių sprendimų savo keturkojams draugams, todėl GGI gimtadienis ir buvo orientuotas į edukacinę ir konsultacinę veiklas. Smagu, kad apsilankė tiek neabejingų gyvūnų gerovei žmonių - jie patvirtina, kad organizacijos veikla eina teisingu keliu", - įspūdžiais dalijosi VšĮ “Gyvūnų gerovės iniciatyvos” vadovė Beatričė Vaitiekūnaitė.

Kartu su edukacine programa buvo surengta ir daugybė konkursų, išdalinta pačių geriausių prizų - juk tam ir skirti gimtadieniai. Bet, ko gero, vertingiausius prizus laimėjo du namus suradę GGI globoti katinukai - nuo šiol juos sups nuolatinė meilė ir rūpestis. Grožio procedūromis buvo nudžiugintas ir GGI projekto “Kudlius” dalyvis, kuriuo visą dieną rūpinosi ir lepino šunų kirpėja Žydrė Pakalnytė.

Didžiausias šurmulys, žinoma, kilo atėjus “Mars” bėgimo su šunimis varžyboms: čia rungėsi nuo mažiausio iki didžiausio ir nė vienas, nei šeimininkas, nei šunelis, neliko be prizų ir skanėstų. Na, o šventės kulminacija, be abejo, buvo 5 veganiški “Futuraw” pagaminti tortai ir didžiosios gimtadienio loterijos laimėtojų paskelbimas.