Lietuvės šunytė tapo pasauline žvaigžde: pamatė milijonai - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-01-23 10:28

Lietuvės šunytė tapo pasauline žvaigžde: pamatė milijonai

Ignė Stančikaitė gali labai didžiuotis savo augintine. Nes ji ne tik puiki šeimos draugė, tačiau ir pasaulinė žvaigždė. Portalui MIESTE.lt Ignė papasakojo istoriją, kaip jos kalytė Roxė įsiamžino žavingoje reklamoje ir tapo "YouTube" žvaigžde.

Igne, kaip sulaukėte pasiūlymo jūsų augintinei nusifilmuoti reklamoje?
Pasiūlymo sulaukėme gan netikėtai. Įsigijus Auksaspalvio Retriverio šuniuką, draugai atsiuntė nuorodą, jog kastingų agentūra kaip tik ieško šios veislės šunelio. Nusiuntus agentūrai mažylės nuotrauką, jie kaip mat pakvietė mus atvykti į filmavimo aikštelę. Pradžioje nesupratau kur ir kas bus filmuojama, o taip pat šiek tiek baisu buvo ją kažkur vežti, nes ji dar neturėjo visų reikalingų skiepų. Ilgai galvojus ir imantis visų atsargumo priemonių, vykau į filmavimo aikštelę, juk agentūra minėjo, kad bus viena scena, tad nieko baisaus. Man pačiai filmavimo aišktelės ne naujiena, anksčiau tekdavo dažnai filmuotis klipe, seriale ar filme. Pamaniau: koks šeimininkas, toks ir šuo (juokiasi). 
Ir ne veltui, reklamos režisierius prieš renkantis augintinę, norėjo iš anksto susitikti su šunyte, išklausinėjo, kokie mes šeimininkai, kaip ji pas mus gyvena, koks jos charakteris ir ar kilminga. Nuvykus pamatėme, dar kelis Auksaspalvių retriverių šunyčius, kurie į Vilnių filmuotis atvyko net iš Žemaitijos, tačiau prancūzų režisierius iškart pasirinko mūsų Roxytę. Besifilmuojant režisierius ir agentūra paprašė pasilikti mūsų pūkuotai aktorei dar kelioms scenoms, taip pat atvykti ir kitą dieną filmuotis.Kur vyko filmavimai?

Pirmosios scenos filmavimas vyko "SOS vaikų kaimo" aplinkoje. Lankėmės ten pirmąkart, o aplinka ir nameliai pasirodė tikrai nelietuviški. Kita scena vyko Trakuose, prie Akmenos ežero, o paskutinės scenos buvo filmuojamos Lentvaryje esančiame gražiame išnuomotame name. Užtrukome dvi dienas nuo ryto iki vakaro, tačiau už visą vargą Roxei buvo nemažai atsilyginta: jos honoraras buvo panaudotas tik mažylės reikmėms ir gardžiausiems skanėstams, taip pat dresūros pamokoms.

Kaip šunytei sekėsi filmavime?
Filmavimai  vyko gan ilgai, reikėjo nemažai laukti savo scenos, kada režisierius pakvies į aikštelę. Tiesą sakant, keliose scenose sekėsi gan sunkiai, mažylei buvo tik pora mėnesių, tokio šunyčio nelabai ką išdresiruosi, tačiau vis tiek visos scenos pavyko puikiai.
Filmuoti reklamą buvo suvažiavusi didelė komanda: režisieriai, prodiuseriai bei aktoriai iš Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos. Tik mažoji mergaitė, esanti klipe, buvo lietuvė. O jos mamos vaidmenį atliko aktorė Agnė Grudytė.

Papasakokite plačiau apie augintinę: koks jos amžius, kokia veislė, kaip atsirado jūsų namuose?
Filmavimo metu Roxei tebuvo vos pora mėnesių, dabar jai jau yra dešimt. Tiesą pasakius, pasižiūrėjus į ją, dar mažytę, net sunku patikėti, kad tai ji. Kad ji žinotų kokia žvaigžde tapo! Šiuo metu ji net turi savi Instagram paskyrą: golden_roxe (šypteli).

Roxė mūsų namuose atsirado po tikrai ilgų svarstymų ir dvejonių, ar tikrai rasime pakankamai laiko jai, ar esame pasirengę priimti didžiulę atsakomybę, juk tai yra gyvas sutvėrimas, kuris tampa pilnaverčiu šeimos nariu. Tačiau noras naujam, gauruotam šeimos nariui nugalėjo. Ir dabar savo gyvenimo neįsivaizduojame be savo mažylės. Kad ir kokius suverstus namus ar sugraužtus daiktus rasdavome grįžę, į viską žiūrėjome su humoru. Dar ir dabar būna visko - Roxė labai išdykusi, bet meilė jai atperka visas jos sugraužtas šlepetes.Ar dažnai žiūrite populiariąją reklamą su savo augintine?
Po kiek laiko išvydus reklamą buvau lengvame šoke... Tokie linksmi ir nuotaikingi filmavimai, o tokia jautri ir graudi žinutė vaizdo įraše. Reklamoje rodomas šuns ir šeimininko gyvenimo įprasminimas nuo pat mažo šuniuko įsigyjimo iki paskutinės minutės kartu ligos patale. Reklama nepalieka abejingų, o jos peržiūrų skaičius "YouTube" išaugo iki beveik 19 milijonų.

Feisbuke šia reklama buvo pasidalinta apie 400 000 kartų. Nors reklamoje filmavosi mūsų Roxytė, jos žiūrėti dažnai nesinori, nes kiekvienąkart įsijungus apsipilu ašaromis ir net nenoriu pagalvoti, kas nutiks ateityje ir kaip kažkada skaudu bus atsisveikinti. Džiaugiamės kiekviena diena kartu ir gyvename pozityviomis mintimis.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Golden_Roxe (@golden_roxe) on