Meistrės išpuoselėjo Radžio šuniuką: dabar gražuolis žaliaplaukis - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2015-12-19 10:00 Žurnalo MIESTE.lt nuotr.

Meistrės išpuoselėjo Radžio šuniuką: dabar gražuolis žaliaplaukis

Šį mėnesį salone „DOG and CAT“ su savo augintiniu apsilankė dainininkas Radžis (28). Šunelio Bario iš rankų nepaleidžiantis vyras neslėpė, kad vos įžengus į butiką jį sužavėjo prekių įvairovė ir spalvų gama. Radžiui niekada netrūko išskirtinumo ne tik scenoje, bet ir asmeniniame gyvenime. Jis atvirai papasakojo, kad savo augintinį tapatina su žmogumi, todėl jam skiria geriausią priežiūrą ir dovanoja tik kokybiškus drabužėlius.

Radži, papasakok savo augintinio atsiradimo istoriją.

Anksčiau turėjau tokios pačios veislės šunį, vardu Baronas. Praradau augintinį dėl specialistų kompetencijos stygiaus. Žiniasklaidai pasakojau visą istoriją. Baronas susirgo, jam iškilo gumbelis, nuvežiau jį į veterinarijos kliniką ir daktarai nesugebėjo nustatyti ligos priežasties. Po dar keleto vizitų mano augintinio širdis neišlaikė ir teko su juo atsisveikinti. Jaučiausi liūdnas ir vienišas, todėl įsigijau Barį. Radau jį viename interneto portale, kažkas įdėjo skelbimą.

Ar dėmesys naujam augintiniui po nelaimingo atsitikimo sustiprėjo? Kaip juo rūpiniesi?

Visuomet  rūpinausi savo augintiniais, jie man kaip žmonės. Baris su manimi dalyvavo „Muzikinės kaukės“ filmavimuose, visur keliavo. Prisimenu, kartą palikau jį šunų viešbutyje ir negalėjau nustoti jaudintis. Įsivaizdavau, kad jam trūko dėmesio ir meilės. Nusprendžiau, kad kuo rečiau jį paliksiu vieną.

O ar dažnai lankaisi naminių gyvūnų salonuose?

Iki šios dienos Bario neteko nei šukuoti, nei kirpti. Džiugu, kad netikėtai atradau „DOG and CAT“. Laukiu nesulaukiu, kada išvysiu jį apkirptą. Manau, naujoji šukuosena – žalia skiauterė – suteiks Bariui scenoje vertinamo originalumo. Patikėkite, jau ir dabar prieš fotoobjektyvą šuo pozuoja be jokio vargo. Kartais atrodo, kad žino, kaip gyventi įžymybės gyvenimą.

Vos atvykęs į saloną „DOG and CAT“ puolei apžiūrinėti apdarų ir aksesuarų. Ar dažnai puoši Barį?

Mėgstu savo augintinį rengti spalvotais drabužiais. Tokių sunku gauti Lietuvoje. Jei atvirai, niekur nieko panašaus nemačiau. „DOG and CAT“ akį patraukė vos įžengus. Įvairiausi raštai, įmantriausias dizainas, skirtas kiekvienam pagal nuotaiką, skonį ir galimybes, bei kokybiškos paslaugos. Negaliu patikėti, kad radau pavadėlį LISHINU, kurį galima nešioti lyg apyrankę. Mano rankos lieka neužimtos. Spalvoti, kokybiški aksesuarai man, kaip scenos žmogui, tikrai paliko gerą įspūdį.

Radži, kur drabužėlius pirkai prieš tai?

Kilo didžiulis galvos skausmas, kai nusprendžiau Bariui padovanoti švarkelį. Lietuvoje negalėjau rasti nieko padoraus. Kaip minėjau, nemėgstu blankumo. Teko važiuoti į Ukrainą,  ten mokėjau nemažus pinigus. Mane nudžiugino tai, kad salone „DOG and CAT“ kainos nepretenzingos, o kokybė itališka. Įsivaizduojate? Malonu, kad salono savininkai rūpinasi ir didesniais šunimis. Čia galima įsigyti striukių, šiltų apdarų. Baris galės puoštis visus metus, o  salono vieta  tiesiog tobula – prie pat koncertų salės „Compensa“, kurioje vyksta filmavimai.

Radži, ar rekomenduotum šią vietą savo draugams?

Ketinu ne tik rekomenduoti, bet ir pats juos atsivesti. Gruodžio 19–20 Vilniuje, centre „Litexpo“, vyks paroda. Joje dalyvausiu vien dėl to, kad galėčiau įsigyti Kalėdų dovanėlių augintiniui.