„Taip ir grįžau namo – be suknelės, bet su šuniuku ant rankų“ - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-24 12:05 Luko Jurgio Bižio nuotr.

„Taip ir grįžau namo – be suknelės, bet su šuniuku ant rankų“

MIESTE.lt augintinių rubrika pristato gražią ir įkvepiančią istoriją. Kartais mūsų pasirinkimai gali nulemti labai daug...

Mano ir Maijos draugystė prasidėjo prieš penkerius su puse metų, kai jai buvo maždaug 8-10 savaitės.
Vieną dieną VšĮ „Penkta koja“ feisbuko paskyroje pamačiau šuniukų vados nuotraukas. Tą dieną ketinau važiuoti pirkti suknelės, tačiau pakeliui į prekybos centrą mintys vis sukosi apie tuos nuostabaus grožio šuniukus. VšĮ „Penkta koja“ buveinė kaip tik buvo pakeliui, tad nusprendžiau užsukti ir pamatyti šuniukus gyvai.
Nuvažiavus savanorė palydėjo prie narvo, kuriame buvo šuniukai. Pritūpusi juos apžiūrėjau, tuo tarpu Maija du kartus išsiropštė iš narvo ir užsilipo man ant kelių. Priėjus savanorė paklausė, ar išsirinkau, pasakiau, kad aš neišsirinkau, bet mane išsirinko. Taip ir grįžau namo – be suknelės, bet su šuniuku ant rankų.
Maija labai protinga ir žaisminga, kambaryje turi keliolika žaislų, bet pats mėgstamiausias –kamuoliukas su virvele. Kai tik pamato, kad kuris nors šeimos narys „be darbo“, tuoj pat lekia į kambarį ir neša kamuoliuką, kad jai numestų.Jeigu jai padėjus kamuoliuką nesureaguojama ir jis nemetamas, suurzgia arba suloja, leisdama suprasti, jog ji laukia.Dar vienas (gana neseniai atsiradęs) įprotis – eiti naktį atsigerti. Viena pati neina, žadina ir tada ją reikia palydėti iki virtuvės. Užtat labai mėgsta rytais ilgiau pamiegoti. Pavyzdžiui, visuomet stengiamės jąvesti į lauką tuo pat metu, bet rytais, kai atsikeliame išvedimui –Maija paskutinioji, kuri „išsirita“ iš savo guolio.
Neįsivaizduojame gyvenimo be jos: kasdien, grįžus po darbų, ji skuba prie durų pasitikti, kasdien mums suteikia begalę džiaugsmo, prajuokina ir, tiesiog, yra mūsų labai mylima ir lepinama šeimos narė.

Žymės: