Specialiame projekte - su gyvūnais pozavusios garsenybės - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2015-07-16 15:14 Giedrės Narkevičiūtės nuotr.

Specialiame projekte - su gyvūnais pozavusios garsenybės

Subūris garsia Lietuvos moteris ir merginas, fotografė Giedrė Narkevičiūtė įvykdė fotoprojektą kartu su gyvūnų prieglauda "Lesė". Įžymybės, tarp kurių buvoLiveta Kazlauskienė su dukra Ingrida Kazlauskaite bei Elita Citovičiūtė, pozavo su gyvūnais.

"Lesės" prieglaudai padedu jau senai, gal jauki atmosfera ir malonūs žmonės traukia ten. Gyvūnų ten daug ir jie visi skirtingi. Niekada negalvojau, kad prieglaudoje galima sutikti lapes,voveres,varnas,šeškus,žalčius ir kitus įdomius egzotinius ar laukinius gyvūnus. Įvairiais būdais stengiuosi prisidėti prie tokių organizacijų garsinimo, įvairius žmones kviečiu atvykti į prieglaudas, pabūti su gyvūnėliais. Tai lyg terapija, nes jie kiekvienas džiaugiasi pamatęs žmogų. Labai apsidžiaugiau sužinojusi. kad Lietuvoje bus pirmoji laukinių gyvūnų prieglauda "Lesėje". Ten yra gydomi gyvūnai, kad kai kurie galėtų gyventi savo gyvenimus laisvėje", - pasakoja idėjos autorė Giedrė.

"Fotosesiją daremė būtent laukinių gyvūnų patalpoje. Deja, lauke ar kitur šios fotosesijos buvo padaryti neįmanoma dėl daugelio egzotinių gyvūnų. Gal dėl to nuotraukos nėra labai išsiskiriančios, bet, manau, yra svarbi emocija ir ryšys su gyvūnu. Susidraugauti su gyvūnais kiekvienas dalyvis turėjo nedaug laiko, todėl, manau, rezultatas gavosi gal net geresnis nei tikėjausi. Vis dėlto gyvūnams nepasakysi, kaip pasukti galvą, kur padėti koją ar ranką", - komentavo fotografė.

Fotosesijos rezultatai - portalo MIESTE.lt fotogalerijoje.