„Šeimos savaitgalis su augintiniais“ (BĖGIMAS) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-05-03 09:25 ORGANIZATORIŲ nuotr.

„Šeimos savaitgalis su augintiniais“ (BĖGIMAS)

Šiais metais gegužės 7-ąją dieną Kauno Santakos parke vėl pasigirs vaikų klegesys, o po pievą lakstys augintinių būrys – LSMU Veterinarijos Akademijos Studentų Asociacija antrus metus iš eilės organizuoja jau tradicija tampantį renginį – „Šeimos savaitgalį su augintiniais“.

Renginio tikslas – supažindinti visuomenę apie atsakingą ir tinkamą elgesį su gyvūnais. Kiekvienais metais organizatoriai pasiruošę nustebinti savo žiūrovus ir jų augintinius Lietuvoje dar neregėtomis naujovėmis.

Tarptautinės veterinarijos dienos proga organizuojama bėgimas, kurio Lietuva dar nėra regėjusi – pirmąkart įvyks 1000 metrų bėgimas su augintiniais! Šventės dalyviai turės galimybę tapti pirmaisiais Lietuvoje, dalyvaujantys kartu su savo mažaisiais draugais – augintiniais. Nesvarbu, ar mažas, ar didelis, pūkuotas, plunksnuotas ar žvynuotas – į šventę kviečiami visi! Bėgimo metu ne tik sustiprinsite savo draugystę su mažuoju draugu, bet bėgimas taps ir puikia galimybe kartu pradėti aktyvų gyvenimo būdą.

ORGANIZATORIŲ nuotr.

Šiame bėgime gali dalyvauti pavieniai asmenys arba komandos, su kuriais drauge bėga ir augintinis. Taip pat bėgime gali dalyvauti klasės bei organizacijos. Klasę gali atstovauti mažiausiai 7 moksleiviai, o organizaciją - bent 5 jos nariai bei augintinis.

Bėgimo dalyvių finišo gale lauks siurprizai - greičiausia „Kauno klasė“ ir greičiausia „Kauno organizacija“ bus apdovanojamos rėmėjų prizais, o pirmosioms 3 komandoms, finišavusioms 1 km distancijoje, įteikiamos taurės ir rėmėjų prizai. Jauniausias ir seniausias augintinis, dalyvaujantis bėgime, taip pat neliks nuošaly – jų laukia skanūs apdovanojimai.

Išankstinė registracija internetinėje svetainėje vyksta iki gegužės 5d. 20h vakaro. Jei nesuspėsite – papildoma registracija vyks renginio vietoje 11h.

Bėgimo pradžia – gegužės 7d. 11.30 prie Kauno pilies tiltelio.